Hario Serwer termiczny z ceramiczną powłoką 600 ml

Dzbanek termiczny Hario o pojemności 600 ml do serwowania gorących napojów. Wśród jego największych zalet można wymienić podwójne stalowe ścianki, wewnętrzną ceramiczną powłokę, szczelność i świetny design. Dzbanek jest wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Zimna kawa to już...
228,65 * 269,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 228,65 zł

Opis

Dzbanek termiczny Hario o pojemności 600 ml do serwowania gorących napojów. Wśród jego największych zalet można wymienić podwójne stalowe ścianki, wewnętrzną ceramiczną powłokę, szczelność i świetny design.

Dzbanek jest wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Zimna kawa to już przeszłość - podwójne ścianki sprawiają, że przygotowany napar długo utrzymuje ciepło. Wnętrze dzbanka jest pokryte ceramiką. Możesz cieszyć się pysznym smakiem świeżo parzonej kawy przez długi czas, bez metalicznego zapachu. Dodatkowo, dzięki ceramice, wnętrze nie brudzi się tak łatwo i nie przejmuje zapachu naparu.

Zakrętka jest szczelnie zamykana - wylewkę otwiera się poprzez naciśnięcie przycisku, dzięki czemu unikniesz przypadkowego rozlania napoju. System zakrętki pozwala na jej rozebranie, co ułatwia czyszczenie.

Serwer jest kompatybilny z dripperami Hario V60 - możesz parzyć kawę bezpośrednio do niego.

Dzbanek nie nadaje się do użycia w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach.

Pojemność całkowita – 600 ml.

Szczegóły - Hario Serwer termiczny z ceramiczną powłoką 600 ml

  • Producent: Hario
  • Kod producenta: CHP-600-B
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4977642221871
  • EAN: 4977642221871
  • Wymiary: 19.1 x 14.5 x 9.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również