Hario Tachikichi Cha-Cha Kyusu Zen Un-Kin Dzbanek do zaparzania herbaty 450 ml

Hario Tachikichi Cha-Cha Kyusu Zen Un-Kin to szklany dzbanek ze stalowym filtrem do parzenia herbaty. Ma elegancką formę z materiałów wysokiej jakości, jest prosty w użyciu i nie wymaga dodatkowych akcesoriów aby przygotować pyszny napar. Pojemność użytkowa 450ml czyni go idealnym do przygotowania...
220,15 * 259,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 220,15 zł

Opis

Hario Tachikichi Cha-Cha Kyusu Zen Un-Kin to szklany dzbanek ze stalowym filtrem do parzenia herbaty. Ma elegancką formę z materiałów wysokiej jakości, jest prosty w użyciu i nie wymaga dodatkowych akcesoriów aby przygotować pyszny napar. Pojemność użytkowa 450ml czyni go idealnym do przygotowania herbaty dla jednej lub dwóch osób.

Ten model został wyprodukowany przez Hario we współpracy z Tachikichi, marką japońskiej i zachodniej ceramiki założoną w Kioto w 1752 roku. Tachikichi produkuje zastawę stołową, z zachowaniem estetyki i tradycyjnych technik stosowanych przez wieki. Naczynie jest ozdobione wzorem - to jeden z reprezentacyjnych stylów malarskich Kyo-yaki i Kiyomizu-yaki. Przedstawia kwiaty wiśni i piękne, przypominające brokat liście jesieni

Dzbanek z filtrem to prosta w użyciu klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Wystarczy wsypać do filtra herbatę, zalać gorącą wodą, odczekać kilka minut i gotowe. Filtr możesz wyjąć lub pozostawić w dzbanku. Drobne oczka filtra zatrzymują susz herbaciany w środku, dzięki czemu napar jest klarowny. Filtr jest wykonany ze stali nierdzewnej.

Szklane naczynie jest odporne na wysokie temperatury i ma duży otwór, dzięki czemu jest wygodne do mycia. Rączka się nie nagrzewa i dzięki niej bez problemu przeniesiesz naczynie z gorącą zawartością. 

Szczegóły - Hario Tachikichi Cha-Cha Kyusu Zen Un-Kin Dzbanek do zaparzania herbaty 450 ml

  • Producent: Hario
  • Kod producenta: T-CHZ-45-UK
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4977642094291
  • EAN: 4977642094291
  • Wymiary: 10 x 16.8 x 12 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>