Hasbro Play Doh Ciastolina Faktury i narzędzia

  • Hasbro
  • 5010993343096
  • 2 dni
Play-Doh to ciastolinaCzyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzie oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi! Tyle...

44.39 zł

-63%

118.99 zł

Dodaj do schowka

Opis


Play-Doh to ciastolina

Czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie:
są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzie oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi!
Tyle pomysłów kryje się w małym tekturowym pudełeczku!
Play-Doh to od ponad 40 lat zabawka kreatywna numer 1 na świecie. Rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną.

Faktury i Narzędzia od Play-Doh to zestaw, z którym Twoje dziecko nabierze większej ciekowości do otaczającego je świata.

Specjalnie zaprojektowane akcesoria rozwijają zdolności sensoryczne i motoryczne dziecka. Wszystkie elementy zestawu dostosowane są do potrzeb małych rączek.

Dzięki nim, dziecko nauczy się rozpoznawać podstawowe faktury i narzędzia. Dołączony do zestawu przewodnik "Czas spędzany razem" podpowie ci, jak kreatywnie wykorzystać czas z najmłodszymi.

Nauka i zabawa:

wspiera rozwój sensoryczno - motoryczny
pobudza wyobraźnię

Szczegóły - Hasbro Play Doh Ciastolina Faktury i narzędzia

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt