Haspro Zatyczki piankowe do uszu Multi10 Niebieskie

Stopery do uszu HASPRO Multi10 to produkt, który zawiera 10 par piankowych zatyczek do uszu wykonanych z super miękkiej pianki poliuretanowej o wysokim współczynniku tłumienia na poziomie 38 dB. Dzięki czemu zapewniają optymalne dopasowanie do każdego kanału słuchowego oraz jeden z najwyższych...

15.00 zł

Cena za szt. : 0.75zł

Dodaj do schowka

Opis

Stopery do uszu HASPRO Multi10 to produkt, który zawiera 10 par piankowych zatyczek do uszu wykonanych z super miękkiej pianki poliuretanowej o wysokim współczynniku tłumienia na poziomie 38 dB. Dzięki czemu zapewniają optymalne dopasowanie do każdego kanału słuchowego oraz jeden z najwyższych stopni tłumienia w swojej kategorii. Zostały zaprojektowane, aby chronić przed nadmiernym hałasem, który często powoduje ogromy dyskomfort, a w niektórych przypadkach ból głowy.

MULTI10 to zestaw 10 par (20 sztuk) stoperów do uszu zapakowanych oddzielnie. Każda para jest zapakowana w małe foliowe opakowanie, dzięki czemu możemy je wyjmować z pudełka, wygodnie transportować czy też komuś podarować. Stopery zostały tak zaprojektowane, aby każdy, nawet osoba, która nigdy nie miała z nimi do czynienia, mogła w łatwy sposób je założyć. Materiał, z którego są wykonane jest na tyle miękki, że wystarczy mniej niż 30 sekund, aby stopery odpowiednio wypełniły kanał słuchowy i zapewniły komfort oraz odpowiednią ochronę słuchu przed hałasem.

Wkładki przeciwhałasowe HASPRO mają szerokie zastosowanie, można je stosować jako podstawową ochronę słuchu w pracy i przemyśle (zgodność z normą CE EN352-2), podczas prac domowych, koszenia trawy, jak i również podczas jazdy motocyklem, czytania książek, nauki, pracy w biurze gdzie wymagane jest skupienie i izolacja od hałasu, głośnych rozmów, radia czy też muzyki. Stopery do uszu są również najlepszym rozwiązaniem na problem z uśnięciem, gdy obok mamy chrapiącego partnera lub imprezujących sąsiadów. Przy odpowiednim dopasowaniu i wypełnieniu w kanale słuchowym umożliwiają spokojny sen w każdej pozycji, a ich wysokie tłumienie, które jest pożądane przez osoby mające problem ze snem jest jedno z najwyższych dostępnych na rynku w tej kategorii, co przełoży się na spokojny i regenerujący sen.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosuj zawsze zatyczki do uszu, gdy przebywasz w strefie podwyższone hałasu. Przed każdym użyciem umyj ręce i upewnij się, że zatyczki do uszu są czyste.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dostępem małych dzieci (możliwość połknięcia). Zawsze przechowuj zatyczki w suchym pojemniku z dala od wysokich temperatur (max <55°C).

Zatyczki mogą być wyposażone w sznureczek i klips. Gdy istnieje ryzyku, że sznureczek może być wciągnięty i stanowić zagrożenie, bez wahania zaprzestań jego używania. Stosuj się zawsze do wskazówek w instrukcji.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Haspro Zatyczki piankowe do uszu Multi10 Niebieskie

  • Producent: Haspro
  • Kod producenta: EPUF5013
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5908216298363
  • EAN: 5908216298363
  • Wymiary: 9.5 x 6.6 x 4.6 cm