Haspro Zatyczki piankowe do uszu Tube50 Miętowe

Stopery do uszu HASPRO TUBE50 to produkt, który zawiera 50 par piankowych zatyczek do uszu wykonanych z super miękkiej pianki poliuretanowej o wysokim współczynniku tłumienia na poziomie 38 dB. Dzięki czemu zapewniają optymalne dopasowanie do każdego kanału słuchowego oraz jeden z najwyższych...

45.00 zł

Cena za szt. : 0.45zł

Dodaj do schowka

Opis

Stopery do uszu HASPRO TUBE50 to produkt, który zawiera 50 par piankowych zatyczek do uszu wykonanych z super miękkiej pianki poliuretanowej o wysokim współczynniku tłumienia na poziomie 38 dB. Dzięki czemu zapewniają optymalne dopasowanie do każdego kanału słuchowego oraz jeden z najwyższych stopni tłumienia w swojej kategorii. Zostały zaprojektowane, aby chronić przed nadmiernym hałasem, który często powoduje ogromy dyskomfort, a w niektórych przypadkach ból głowy.

Haspro Tube50 to nowoczesne opakowanie zbiorcze w formie tuby zawierające 50 par stoperów do uszu jednorazowego użytku wykonanych z komfortowej i niezwykle delikatnej dla ucha pianki poliuretanowej, która w bardzo łatwy sposób dopasowuje się do każdego ucha w niespełna minutę. Specjalnie zaprojektowana i przetestowana pianka jest na tyle sprężysta i komfortowa, że w przeciągu 30 sekund powraca do swoich naturalnych kształtów. Dzięki swojej elastyczności dopasowuje się do ucha i tym samym zapewnia odpowiedni komfort podczas nawet kilku godzinnego użytkowania.

W każdym HASPRO Tube50 znajdziemy pojemniczek o niewielkich rozmiarach, który odpowiada wybranej wersji kolorystycznej, który jest nieodłącznym elementem zestawu. Pojemnik pomieści 2 sztuki zatyczek i jest idealnym rozwiązaniem, aby mieć zatyczki HASPRO zawsze przy sobie i móc z nich skorzystać zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosuj zawsze zatyczki do uszu, gdy przebywasz w strefie podwyższone hałasu. Przed każdym użyciem umyj ręce i upewnij się, że zatyczki do uszu są czyste.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dostępem małych dzieci (możliwość połknięcia). Zawsze przechowuj zatyczki w suchym pojemniku z dala od wysokich temperatur (max <55°C).

Zatyczki mogą być wyposażone w sznureczek i klips. Gdy istnieje ryzyku, że sznureczek może być wciągnięty i stanowić zagrożenie, bez wahania zaprzestań jego używania. Stosuj się zawsze do wskazówek w instrukcji.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Haspro Zatyczki piankowe do uszu Tube50 Miętowe

  • Producent: Haspro
  • Kod producenta: EPUF5051
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5908216298332
  • EAN: 5908216298332
  • Wymiary: 15 x 8 x 8 cm