Haspro Zatyczki silikonowe do uszu Mold 6P Różowe

Haspro MOLD 6P to silikonowe, łatwo formowane zatyczki do uszu wielokrotnego użytku. Wykonane są z wysokiej jakości silikonu który jest hipoalergiczny i miękki w dotyku. Zatyczki te możemy uformować w dłoni niczym modelinę, dzięki czemu w przeciągu kilku sekund można uzyskać idealny kształt w pełni...

13.99 zł

-30%

19.90 zł

Cena za szt. : 1.17zł

Dodaj do schowka

Opis

Haspro MOLD 6P to silikonowe, łatwo formowane zatyczki do uszu wielokrotnego użytku. Wykonane są z wysokiej jakości silikonu który jest hipoalergiczny i miękki w dotyku. Zatyczki te możemy uformować w dłoni niczym modelinę, dzięki czemu w przeciągu kilku sekund można uzyskać idealny kształt w pełni dopasowany do ucha użytkownika. Zestaw zawiera 6 par (12 sztuk) formowanych zatyczek do uszu.

Zatyczki formowane HASPRO Mold 6P to również rozwiązanie dla osób, które próbowały innych stoperów do uszu i z uwagi na indywidualny kształt ucha nie mogły uzyskać komfortu podczas użytkowania. Nasze zatyczki są formowane, jak plastelina można dopasowywać ich kształ do niemalże każdego ucha, czy to kanał słuchowy dorosłego człowieka, czy też dla dziecka. Elastyczność i dowolnie formowany kształt pozwoli na uzyskanie odpowiedniego komfortu. Sprawdzą się zarówno dobrze na pływalni, basenie oraz wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko przedostania się wody do ucha.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosuj zawsze zatyczki do uszu gdy przebywasz w strefie podwyższone hałasu. Przed każdym użyciem umyj ręce i upewnij się, że zatyczki do uszu są czyste.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dostępem małych dzieci (możliwość połknięcia). Zawsze przechowuj zatyczki w suchym pojemniku z dala od wysokich temperatur (max <55°C).

Zatyczki mogą być wyposażone w sznureczek i klips. Gdy istnieje ryzyku, że sznureczek może być wciągnięty i stanowić zagrożenie, bez wahania zaprzestań jego używania. Stosuj się zawsze do wskazówek w instrukcji.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Haspro Zatyczki silikonowe do uszu Mold 6P Różowe

  • Producent: Haspro
  • Kod producenta: EPUM2002
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5908216298448
  • EAN: 5908216298448
  • Wymiary: 9.5 x 6.5 x 4.5 cm