Hatchimals. Przewodnik kolekcjonera. Tom 1

Książki dla kolekcjonerów figurek Hatchimalsów. Te niezwykłe stworzenia wykluwają się z jajek i zamieszkują Hatchtopię, krainę pełną kolorów i magii. Każdy jej mieszkaniec jest wyjątkowy, ma swój unikalny talent i określone zadania. W książce znajdziemy nowe postaci i krainy do odkrycia, wiele...
18,87 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,03 zł

Opis

Książki dla kolekcjonerów figurek Hatchimalsów.

Te niezwykłe stworzenia wykluwają się z jajek i zamieszkują Hatchtopię, krainę pełną kolorów i magii. Każdy jej mieszkaniec jest wyjątkowy, ma swój unikalny talent i określone zadania. W książce znajdziemy nowe postaci i krainy do odkrycia, wiele ciekawostek i mnóstwo dobrej zabawy. Do każdego wydania dołączona saszetka z figurką Hatchimalsa.

Dzięki książce dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o stworzeniach zamieszkujących Hatchtopię. Kim są? Co lubią robić? I najważniesze> czemu są takie przesłodkie? Poznaj Hatchimalsy z sezonu 1!

Książeczka "Hatchimals. Przewodnik kolekcjonera. Tom 1" jest pracą zbiorową, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

"Hatchimals. Przewodnik kolekcjonera. Tom 1" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością skłoni malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem doskonalenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź również następne książki z serii "Hatchimals".

Pozycja "Hatchimals. Przewodnik kolekcjonera. Tom 1" została opublikowana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to sprawdź także inne publikacje od tego wydawcy.