Hatchimals. Przewodnik kolekcjonera. Tom 3 Outlet

Witaj w magicznym świecie Hatchimalsów! Dzięki temu przewodnikowi dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o stworzeniach zamieszkujących Hatchtopię. Kim są? Co lubią robić? I najważniejsze: czemu są takie przesłodkie? Poznaj Hatchimalsy z Sezonu 3!  Zbierz wszystkie książki z serii Przewodnik...
12,50 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,24 zł

Opis

Witaj w magicznym świecie Hatchimalsów!

Dzięki temu przewodnikowi dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o stworzeniach zamieszkujących Hatchtopię. Kim są? Co lubią robić?

I najważniejsze: czemu są takie przesłodkie?

Poznaj Hatchimalsy z Sezonu 3!  Zbierz wszystkie książki z serii Przewodnik kolekcjonera: sezon 1, 2, 3, 4! Do książki dołączona jest 1 sztuka małego Hatchimals

Książeczka "Hatchimals. Przewodnik kolekcjonera. Tom 3" jest pracą zbiorową, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Książeczka pt. "Hatchimals. Przewodnik kolekcjonera. Tom 3" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Oto iści się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni go do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspiera dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i rozwija zakres słownictwa dziecka.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź też inne części z cyklu "Hatchimals".

Pozycja "Hatchimals. Przewodnik kolekcjonera. Tom 3" została wydana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to sprawdź też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.