Hello Kitty Piórnik Zestaw Plaża GVC40 GVC39 MATTEL

  • Hello Kitty
  • 887961922714
  • 3-5 dni
Piórniki Hello Kitty z przyborami i akcesoriami to równocześnie zestawy do zabawy z ukrytymi mikroświatami! Każdy zestaw z piórnikiem zawiera 2 figurki Sanrio służące także jako nakładki na ołówki, 1 gumkę, 1 arkusz naklejek, 1 szablon i 1 ołówek. Możesz wybierać spośród różnych motywów związanych...

93.31 zł

Dodaj do schowka

Opis

Piórniki Hello Kitty z przyborami i akcesoriami to równocześnie zestawy do zabawy z ukrytymi mikroświatami! Każdy zestaw z piórnikiem zawiera 2 figurki Sanrio służące także jako nakładki na ołówki, 1 gumkę, 1 arkusz naklejek, 1 szablon i 1 ołówek. Możesz wybierać spośród różnych motywów związanych z Hello Kitty. Zewnętrzna strona piórnika została zaprojektowana w kultowym stylu Hello Kitty z wyjątkowymi detalami. W środku znajdziesz uroczy zestaw do zabawy z wieloma wesołymi niespodziankami. To gotowy miniświat do wymyślania różnych przygód. Odgrywaj urocze scenki z figurkami Sanrio, które są też nakładkami na ołówki! Użyj szablonu, by stworzyć piękne rysunki. Ozdób piórnik naklejkami z arkusza. To stylowy i zabawny sposób na przechowywanie ołówków, gumek do ścierania i innych przyborów szkolnych (sprzedawane oddzielnie). Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. W każdym piórniku Hello Kitty znajduje się miejsce do przechowywania, zestaw do zabawy i przybory do pisania – tak wiele zabawy w jednym!
Zestaw zawiera piórnik (ok. 19 cm), 2 figurki Sanrio, 1 gumkę, 1 arkusz naklejek, 1 szablon i 1 ołówek. ?
Możesz wybierać spośród różnych motywów związanych z Hello Kitty, jak cukierkowy karnawał czy arbuzowa zabawa na plaży. ?
Zewnętrzna strona piórnika została zaprojektowana w kultowym stylu Hello Kitty z wyjątkowymi detalami! ?
W środku znajdziesz uroczy zestaw do zabawy. Odgrywaj urocze scenki z figurkami Sanrio (które są też nakładkami na ołówki)! ?
Stylowy i zabawny sposób na przechowywanie ołówków, gumek do ścierania i innych przyborów szkolnych (sprzedawane oddzielnie). ?
Wymiary opakowania: 32,5 x 24 x 5 cm
Wiek: 4+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Hello Kitty Piórnik Zestaw Plaża GVC40 GVC39 MATTEL

  • Producent: Mattel
  • Seria Hello Kitty
  • Kod producenta: GXP-761578
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961922714
  • EAN: 887961922714