Helpa Kaszka jęczmienno - gryczana Czary Mamy 200 g Bio

Kaszka dla głodnych jak wilk. Klasyczny jęczmień wraz z jasną gryką tworzą ciekawe połączenie. Kto szuka tu smaku kaszy gryczanej z obiadku u cioci - nie znajdzie! Idealna w połączeniu z naszą Różdżką Smaku Śliwka oraz Łyżką Smaku Czarna Porzeczka.

10.99 zł

-8%

11.90 zł

Cena za kg : 54.95zł

Dodaj do schowka

Opis

Kaszka jęczmienno-gryczana Czary Mamy firmy Helpa to kolejna propozycja z serii kaszek bezmlecznych przeznaczona dla dzieci. Szybka i łatwa w przygotowaniu, nie traci pod wpływem temperatury wartości odżywczych, dzięki czemu jest idealnym uzupełnieniem dziecięcego jadłospisu.

Kaszka jest połączeniem jęczmienia pochodzącego z Bliskiego Wschodu oraz gryki występującej na terenach Europy i Azji. Gryka jest wciąż rośliną w Polsce niedocenianą, tym bardziej istotne jest użycie tego zboża w produkcie skierowanym dla dzieci. Gryka zawiera dużą zawartość białka wysokiej jakości. Jest także źródłem witamin z grupy B. W połączeniu z jęczmieniem pełnym składników mineralnych, tj. żelaza, wapnia, cynku i magnezu, stanowi wspaniały zastrzyk odżywczych substancji!

Dlaczego akurat kaszka jęczmienno-gryczana?
●    pozbawiona sztucznych cukrów, barwników oraz konserwantów szkodliwych dla zdrowia dziecka;
●    łagodny skład;
●    dostarczy ważnych wartości odżywczych;
●    może być podawana jako śniadanie, deser bądź przekąska;
●    idealna w połączeniu z owocami bądź innymi produktami firmy Helpa.

Opakowanie zawiera 200 gramów produktu, który zaleca się przygotować według instrukcji zamieszczonych na etykiecie. 200 g kaszki jęczmienno-gryczanej to około dziesięciu sugerowanych porcji. Produkt przechowujemy w miejscu suchym i chłodnym, w dokładnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu.

Helpa to wynik współpracy dwóch mam - lekarki i dietetyczki. Rozumiejąc potrzeby dziecka, a także obawy młodych rodziców, firma proponuje bogatą ofertę produktów ekologicznych, stworzonych z naturalnych składników pozyskanych od lokalnych, sprawdzonych rolników.

Masa : 200 g

Składniki: ekologiczna kaszka jęczmienna (50%), gryczana (30%); ekologiczne płatki gryczane rozdrobnione (20%)

Cechy: bezmleczna, zawiera gluten, bez dodatku cukru

Ilość porcji: 10

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Helpa Kaszka jęczmienno - gryczana Czary Mamy 200 g Bio