Helpa Kaszka owsiano - jaglano - gryczana, Czary Mamy 200 g Bio

Owies, proso i gryka – nic dodać, nic ująć! Nasz zdecydowany faworyt. Delikatna kaszka jaglana łagodzi charakterystyczny smak kaszki gryczanej, a wszystko na bazie znanej nam dobrze owsianki. GRYKA Grykę uprawiano najpierw w Azji, głównie w Chinach, a początek jej zasiewu szacujemy na przełom V i...

9.99 zł

-16%

11.90 zł

Cena za kg : 49.95zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Kaszka owsiano - jaglano - gryczana Czary Mamy, firmy Helpa, to produkt powstały na bazie naturalnych, starannie wyselekcjonowanych i odpowiednio rozdrobnionych zbóż pochodzących z polskich, ekologicznych upraw.

Kaszka Czary Mamy to:
●    znakomita przekąska, jak i deser dla dziecka
●    pełnowartościowe składniki
●    delikatny, naturalny smak
●    szybkie i łatwe przygotowanie
●    nie zawiera konserwantów, barwników czy sztucznie występujących cukrów

Warto pamiętać również, że owies, proso i gryka wprowadzają do diety dziecka niezbędne witaminy i substancje odżywcze oraz doskonale kształtują pamięć.

Opakowanie zawiera 200 gramów proszku, który należy przyrządzić zgodnie z instrukcją znajdującą się na opakowaniu. Jedna paczka to średnia ilość dziesięciu porcji. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu o temperaturze pokojowej.

Helpa to firma stworzona przez dwie mamy - lekarkę i dietetyczkę - które postanowiły połączyć swoje doświadczenia i skomponować serię ekologicznych produktów skierowanych dla dzieci. Firma bazuje na lokalnych, sprawdzonych produktach - wysoka jakość, brak cukrów, a także zastosowanie owoców liofilizowanych zachowujących wartości świeżych owoców sprawiają, że Helpa to jedna z najczęściej wybieranych przez młode mamy firm spożywczych.

Masa netto: 200 gramów

Składniki: ekologiczna kaszka gryczana (30%), z amarantusa (30%), jaglana (20%); ekologiczna mąka jaglana (20%).

Ilość porcji: 10