Helpa Łyżka smaku Czarna Porzeczka - dodatek do kaszek 40 g

  • Helpa
  • HELPA13
Czarne porzeczki liofilizowane w Łyżkach Smaku to w 100% owoce i nic więcej - gotowy zastrzyk witamin i minerałów - do kaszki, ale nie tylko! Owocowy pył wnosi moc wartości odżywczych drzemiącą w owocach, ale także piękny aromat, kolor i smak - i to wszystko z natury! CZARNA PORZECZKA Doskonałe...

17.30 zł

Cena za kg : 432.5zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Czarne porzeczki liofilizowane w Łyżkach Smaku to w 100% owoce i nic więcej - gotowy zastrzyk witamin i minerałów - do kaszki, ale nie tylko! Owocowy pył wnosi moc wartości odżywczych drzemiącą w owocach, ale także piękny aromat, kolor i smak - i to wszystko z natury!

CZARNA PORZECZKA

Doskonałe źródło witaminy C - owoce czarnej porzeczki czterokrotnie przewyższają zawartością tego silnego antyoksydantu pomarańcze! Wysoka zawartość flawonoidów, polifenoli, garbników i laktonów wspomaga pracę układu odpornościowego. Zawierają także wapń, potas i magnez niezbędny dla wzrostu zdrowych i mocnych kości. Ich spożycie działa leczniczo przy dietoterapii kamicy układu moczowego oraz utrzymaniu równowagi kwasowo- zasadowej organizmu.

WAGA: 50 gramów
SKŁAD: 100% czarna porzeczka liofilizowana
MASA NETTO: 40 gramów
CECHY: bez dodatku cukru
ILOŚĆ PORCJI: 20

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Helpa Łyżka smaku Czarna Porzeczka - dodatek do kaszek 40 g

  • Producent: Helpa
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: HELPA13
  • EAN: 5907222061084