Helpa Łyżka smaku Dynia, Brzoskwinia - dodatek do kaszek 40 g

Dynia, Brzoskwinia Łyżka Smaku to w 100% liofilizowane owoce i warzywa, i nic więcej - gotowy zastrzyk witamin i minerałów - do kaszki, ale nie tylko! Owocowo-warzywny pył wnosi moc wartości odżywczych drzemiącą w świeżych owocach i warzywach, ale także piękny aromat, kolor i smak - i to wszystko z...

15.99 zł

-21%

20.20 zł

Cena za kg : 399.75zł

Dodaj do schowka

Opis

Łyżka Smaku Helpa - dynia, brzoskwinia to produkt idealny dla rodziców grymaszących maluchów. Znajdziemy w nim wyłącznie liofilizowane owoce i warzywa w formie pyłu łatwego do wymieszania z kaszką, ale nie tylko! Odnajdzie się też w wielu innych daniach, a jego orzeźwiający, owocowy smak sprawi, że i dorośli będą go podkradać dzieciom i posypywać swoje desery.

Łyżka Smaku zmieni zwykłą mleczną kaszkę w owocowy przysmak pełen witamin i minerałów. Dzięki temu dodatkowi nawet największe niejadki sięgną po kolejną łyżeczkę, a pora karmienia już nigdy nie będzie stresująca. Metoda suszenia owoców i warzyw poprzez liofilizowanie pozwala zachować maksimum ich smaku, aromatu, a także wartości odżywczych, możemy więc mieć pewność, że nie tylko poprawiamy w ten sposób walory smakowe, ale także dajemy swojemu dziecku wszystko, co najlepsze w warzywach - porcję cennych witamin, minerałów i niezbędnych składników odżywczych.

Łyżka Smaku Helpa - dynia, brzoskwinia powstała z myślą o nadawaniu smaku kaszkom, ale z łatwością możemy z nią przygotować wiele innych deserów. Doskonale sprawdzi się w:
- koktajlach owocowych, smoothies,
- owsiankach,
- ciastach, ciasteczkach,
- jako puder do obtaczania domowych pralinek,
- sosach owocowych do lodów i deserów.

Jej wykorzystanie zależy tylko od naszej pomysłowości. Zaletą odwodnionej formy owoców jest to, że są łatwe w przechowywaniu - wystarczy zapewnić im suche miejsce w szafce, by móc korzystać z nich, kiedy tylko przyjdzie nam ochota. Świetnie sprawdzą się więc także na wycieczkach i wyjazdach, gdy nie zawsze mamy możliwość dorzucić maluchowi do kaszki świeżych owoców, albo podczas jesieni i zimy, gdy tych owoców jest na półkach sklepowych mniej.

Składniki - Helpa Łyżka smaku Dynia, Brzoskwinia - dodatek do kaszek 40 g

dynia liofilizowana, brzoskwinia liofilizowana - sproszkowane, bez dodatku cukru

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

WAGA: 50 g, MASA NETTO: 40 g, ILOŚĆ PORCJI: 20

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Helpa Łyżka smaku Dynia, Brzoskwinia - dodatek do kaszek 40 g