Helpa Łyżka smaku Truskawka, Burak, Jeżyna - dodatek do kaszek 40 g

  • Helpa
  • HELPA17
Burak, truskawka i jeżyna liofilizowane w Łyżkach Smaku to w 100% owoce, warzywa i nic więcej - gotowy zastrzyk witamin i minerałów - do kaszki, ale nie tylko! Owocowy pył wnosi moc wartości odżywczych drzemiącą w owocach i warzywach, ale także piękny aromat, kolor i smak - i to wszystko z natury!...

18.98 zł

Cena za kg : 474.5zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Burak, truskawka i jeżyna liofilizowane w Łyżkach Smaku to w 100% owoce, warzywa i nic więcej - gotowy zastrzyk witamin i minerałów - do kaszki, ale nie tylko! Owocowy pył wnosi moc wartości odżywczych drzemiącą w owocach i warzywach, ale także piękny aromat, kolor i smak - i to wszystko z natury!

BURAK

Barwniki buraka, należące do silnych przeciwutleniaczy oraz kwas foliowy w nich zawarty wzmacniają układ krwionośny. Wysoka zawartość antyutleniaczy wskazuje na silne właściwości przeciwnowotworowe. Jego spożycie jest nieocenione przy niedokrwistości. Jeżyny charakteryzuje wysoka zawartość związków fenolowych w pestkach. Kwas elagowy - o silnym działaniu antyoksydacyjnym, przeciwnowotworowym, antymutagennym i przeciwzapalnym , w liofilizowanych owocach jeżyny występuje na najwyższym poziomie.

WAGA: 50 gramów
SKŁAD: truskawka liofilizowana (40%), burak liofilizowany (30%), jeżyna liofilizowana (30%).
MASA NETTO: 40 gramów
CECHY: bez dodatku cukru
ILOŚĆ PORCJI: 20
 

Szczegóły
  • Producent: Helpa
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: HELPA17
  • EAN: 5907222061114
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt