Helpmedi Ciśnieniomierz Pressiocheck elektroniczny WBP202

HelpMedi Ciśnieniomierz elektroniczny WBP202 to zintegrowany ciśnieniomierz naramienny do mierzenia ciśnienia oraz pulsu. Urządzenie jest wyrobem medycznym w klasie II a. Urządzenie posiada dedykowaną aplikację telefoniczną, do której za pomocą Bluetooth przesyłane są wyniki pomiarów. Aplikacja...

189.99 zł

-12%

215.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

HelpMedi Ciśnieniomierz elektroniczny WBP202 to zintegrowany ciśnieniomierz naramienny do mierzenia ciśnienia oraz pulsu. Urządzenie jest wyrobem medycznym w klasie II a. Urządzenie posiada dedykowaną aplikację telefoniczną, do której za pomocą Bluetooth przesyłane są wyniki pomiarów. Aplikacja umożliwia stworzenie dwóch niezależnych kont, dzięki temu ciśnieniomierz może być używany przez dwie osoby. Dzięki aplikacji wyniki ciśnienia pacjent ma zawsze przy sobie, może je także przesyłać do lekarza mailowo czy komunikatorem np. Whatsapp.

HelpMedi Ciśnieniomierz elektroniczny nie ma baterii, wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy ładowany przez USB. Urządzenie jest przeznaczone do pomiarów ciśnienia krwi i tętna u osób dorosłych. Dane z pomiarów są dostępne jako pomoc kliniczna. Urządzenie może być stosowane w szpitalach, na oddziałach ogólnych, oddziałach badań fizycznych i w domach.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Dane producenta/dystrybutora

Actia Sp. z o.o., ul. Krakowskie Przedmieście 7, 32-085 Modlniczka

Duna Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 13/1 30-701 Kraków

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Helpmedi Ciśnieniomierz Pressiocheck elektroniczny WBP202

  • Producent: Helpmedi
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6932562394317
  • EAN: 6932562394317
  • Wymiary: 16.7 x 15.7 x 6 cm