Herbalex Plastry rozgrzewające samoprzylepne z kasztanem 1 szt. 45 g

Plastry rozgrzewające Herbalex wyróżniają się zawartością wyciągu z kasztanowca. Po naklejeniu plastra na skórę, ogrzewa ON ją i powoduje jej delikatne zaczerwienienie, dzięki czemu ból jest mniej dokuczliwy. Plastry rozgrzewające Herbalex działają nawet do 15 godzin, dzięki czemu można pozbyć się...

8.00 zł

Cena za kg : 177.78zł

Dodaj do schowka

Opis

Plastry rozgrzewające Herbalex wyróżniają się zawartością wyciągu z kasztanowca. Po naklejeniu plastra na skórę, ogrzewa ON ją i powoduje jej delikatne zaczerwienienie, dzięki czemu ból jest mniej dokuczliwy. Plastry rozgrzewające Herbalex działają nawet do 15 godzin, dzięki czemu można pozbyć się bólów.

Produkty medycyny naturalnej

Oryginalne preparaty szwajcarskiej firmy Herbamedicus produkowane są według tradycyjnych sprawdzonych przez pokolenia receptur, wzbogaconych o najnowsze osiągnięcia współczesnej nauki i nowoczesnej fitofarmacji.

Wszystkie produkty charakteryzuje zrównoważona zawartość aktywnych ekstraktów ziołowych oraz roślinnych olejków eterycznych. Dla zwiększenia ich skuteczności wzbogacone zostały o klinicznie testowane substancje farmakologiczne pochodzenia naturalnego. Ekstrakty ziołowe i roślinne olejki eteryczne, zawarte w tych preparatach, spełniają surowe wymagania jakościowe, a testy przeprowadzane są na bieżąco przez wyspecjalizowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetyki naturalnej.

Unikatowe preparaty ziołowe

Wszystkie preparaty przeznaczone są do stosowania zewnętrznego. Pakowane są w zaplombowane pojemniki medyczne, aby chronić ich oryginalna recepturę. Na etykietach umieszczone są znaki holograficzne w celu ochrony przed podrabianiem. Preparaty nie są testowane na zwierzętach.

Składniki - Herbalex Plastry rozgrzewające samoprzylepne z kasztanem 1 szt. 45 g

Żelazo, węgiel aktywny, woda, sól, wermikulit, ekstrakt z kasztanowca.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie stosować na podrażnioną skórę, nie powodować dużego nacisku na plaster podczas aplikacji (np. przy spaniu, leżeniu itp. ponieważ wówczas plaster może wywołać zbyt duże podrażnienie skóry). Nie używać podczas snu.

Dane producenta/dystrybutora

Herbamedicus Sp. z o.o., ul. Kazimierza Wielkiego 3, 95-080 Tuszyn

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Herbalex Plastry rozgrzewające samoprzylepne z kasztanem 1 szt. 45 g

  • Producent: Herbalex
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8595607500081
  • EAN: 8595607500081
  • Wymiary: 17 x 13 x 13 cm