Herbapol Herbata ziołowa Koper włoski Zielnik Polski 20 x 2 g

  • Herbapol
  • 5900956002378
  • 3 dni
Zielnik polski to herbaty o 100% zawartości naturalnych ziół. Koper włoski pomaga usunąć uczucie pełności i wzdęcia, wpływa korzystnie na procesy trawienne, przyczyniając się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w...

4.32 zł

Cena za kg : 108zł

Dodaj do schowka

Opis

Herbata ziołowa z kopru włoskiego Herbapol to kompozycja składająca się w 100% z naturalnych ziół kopru włoskiego. To wywodzące się z Azji Mniejszej zioło od wieków reguluje i poprawia funkcjonowanie organizmu. Wykorzystany z herbacie korzystnie działa nie tylko na zdrowie, ale również samopoczucie oraz sympatyczne chwile spędzone w gronie rodziny. Herbatę z kopru można spożywać do obiadu, podwieczorku, kolacji lub bez okazji - w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Herbata z kopru włoskiego Herbapol składa się z 20 torebek z 2 g zawartości herbaty. W celu wydobycia najlepszego smaku i ziołowego aromatu, należy zalać ją wrzątkiem i odstawić na co najmniej 10 minut. Trzymana pod przykryciem, po wypiciu dostarczy dobroczynnych składników i witamin w najbardziej przyswajalny dla organizmu sposób. Zaleca się przechowywanie opakowania w suchym miejscu z ograniczonym dopływem światła. Herbatę koper włoski warto spożywać regularnie przez 2 tygodnie, zachowując odstępy czasowe.

Firma Herbapol dostarcza konsumentom wysokiej jakości towary, skoncentrowane na połączeniu doskonałego, naturalnego smaku z dobroczynnym wpływem na zdrowie. Produkt jest przeznaczony zarówno dla smakoszy ekologicznych herbat, jak i kolekcjonerów interesujących się szerokim wykorzystaniem roślin. Inspiracje pochodzące z natury odpowiadają współczesnym zapotrzebowaniom, stanowiąc alternatywą dla sztucznej, przepełnionej szkodliwymi substancjami żywności.

Koper włoski pomaga usunąć uczucie pełności i wzdęcia, wpływa korzystnie na procesy trawienne, przyczyniając się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 2 torebek dziennie. Zaleca się spożywanie produktu w okresach 2-tygodniowych z zachowaniem przerw pomiędzy okresami. Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na koper włoski. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zawartość opakowania: 40 g (20 saszetek x 2 g)

Składniki - Herbapol Herbata ziołowa Koper włoski Zielnik Polski 20 x 2 g

100% owocu kopru włoskiego

Sposób przygotowania i przechowywania

Czas parzenia powyżej 9 min. we wrzątku. Przechowywać w temperaturze otoczenia. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Zaleca się spożywanie produktu w okresach 2 tyg. z zachowaniem przerw pomiędzy okresami. nie należy stosować u osób nadwrażliwych na koper włoski.

Dane producenta/dystrybutora

Herbapol Lublin S.A., ul. Diamentowa 25, 20-471 Lublin

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Herbapol Herbata ziołowa Koper włoski Zielnik Polski 20 x 2 g