NOWOŚĆ Hexbug Ringer Racer mix Innovation First

Hexbug Ringer Racer mix Innovation First

Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena za pojedyńczą sztukę.Twoje dziecko jest już znudzone tradycyjnymi samochodzikami? Chciałbyś zaskoczyć swoją pociechę zupełnie nową zabawką, która zapewni mu długie godziny niezapomnianej rozrywki? Hexbug Ring Racer to innowacyjny pojazd, który zainteresuje...

122.14 zł

-26%

166.12 zł

Dodaj do schowka

Opis

Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena za pojedyńczą sztukę.
Twoje dziecko jest już znudzone tradycyjnymi samochodzikami? Chciałbyś zaskoczyć swoją pociechę zupełnie nową zabawką, która zapewni mu długie godziny niezapomnianej rozrywki? Hexbug Ring Racer to innowacyjny pojazd, który zainteresuje zarówno młodszych jak i starszych. Budowa pojazdu oparta jest na dwóch pierścieniach. Konstrukcja samodzielnie się stabilizuje, a w przypadku przewrócenia się zabawka samodzielnie powraca do prawidłowej pozycji.
Hexbug Ring Racer porusza się w przód, tył oraz na boki, a także obraca się w zakresie 360 stopni. Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania, który umożliwi kontrolowanie toru jazdy pojazdu. Zabawka posiada dwa tryby prędkości normalny oraz trubo. Produkt dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych zielono-fioletowy, czerwono-czarny oraz pomarańczowo-niebieski. Zabawka dedykowana jest dla dzieci powyżej 8 roku życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Hexbug Ringer Racer mix Innovation First

  • Producent: Innovation First
  • Wiek: 8+
  • Wymiary: 14x9,7x11,4 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 807648057669
  • EAN: 807648057669