Hey Clay - Wesołe auta Tm Toys

HEY CLAY MOTORS to idealna seria dla miłośników samochodów!   Chcesz, aby samochody kochały jeździć z Tobą tak samo jak Ty z nimi? Poznaj WESOŁE AUTA, które szaleją podczas jazdy. Nienawidzą stać bezczynnie w garażu albo na parkingu - są wtedy smutne i płaczą, załączając swoje alarmy. Jednak, gdy...
46,45 * 59,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 46,68 zł

Opis

HEY CLAY MOTORS to idealna seria dla miłośników samochodów!

 

Chcesz, aby samochody kochały jeździć z Tobą tak samo jak Ty z nimi? Poznaj WESOŁE AUTA, które szaleją podczas jazdy. Nienawidzą stać bezczynnie w garażu albo na parkingu - są wtedy smutne i płaczą, załączając swoje alarmy. Jednak, gdy tylko uruchomisz silnik, w ich reflektorach pojawi się szczęście!

 

Hey Clay - Wesołe Auta - wybierz jedno z trzech Wesołych Aut w zestawie: Ray, Quandro lub Bubbler. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku dostępnymi w aplikacji, aby profesjonalnie uformować auto na jednej z trzech podstaw.

 

Podczas formowania dzieci uczą się prawdziwych technik rzeźbienia. A gdy figurka jest gotowa, jest nie tylko modelem, ale też prawdziwym autem, którym można się bawić i jeździć nim po stole czy pokoju!

 

Po pozostawieniu w powietrzu przez 24 godziny po modelowaniu materiał zaczyna twardnieć i zamienia się w autko.

 

Zestaw zawiera: 3 podwozia z kółeczkami, 6 pojemników z 6 kolorami, arkusz z naklejkami, kod QR do aplikacji z instrukcją formowania masy.

 

Hey Clay to połączenie kreatywnej zabawy z aplikacją edukacyjną.

 

Dzięki kreatywnej miękkiej i delikatnej masie o jaskrawych kolorach jesteś w stanie własnoręcznie wykonać piękne figurki/potworki/postacie. Aplikacja pełni rolę przewodnika do tworzenia ich - zaczynając od prostych kształtów aż do sklejenia pełnowymiarowej postaci pobudzając wyobraźnię. Jest przeznaczona do kreatywnej zabawy i kolekcjonowania własnoręcznie wykonanych postaci.

Szczegóły - Hey Clay - Wesołe auta Tm Toys

  • Producent: Tm Toys
  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 224x227 mm
  • Kod producenta: GXP-884519
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904754604437
  • Seria Hey Clay
  • EAN: 5904754604437

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również