Highwaykick 1 Lifestyle 2w1 Jeździk i hulajnoga z zamykanym schowkiem 1-5 lat Brown Lines Scootandride

Dopracowana w każdym szczególe Highwaykick 1 Lifestyle to innowacyjna trójkołowa hulajnoga balansowa z siedziskiem 2w1 i zamykanym schowkiem austriackiej marki Scoot & Ride. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem z nimi. Wychodzi naprzeciw dziecięcym potrzebom...
529,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 528,95 zł

Opis

Highwaykick 1 Lifestyle 2 w 1 to opracowany z dbałością o detale pojazd dla dzieci, który pełni funkcję zarówno trójkołowej hulajnogi jak i jeździka z siedziskiem i zamykanym schowkiem. Pomaga on rozwijać zdolności motoryczne oraz równowagę u dzieci w wieku 1-5 lat.

Dopasowany do wieku dziecka

Highwaykick 1 Lifestyle 2w1 posiada regulowaną wysokość kierownicy oraz siedziska, co pozwala na dopasowanie pojazdu do wzrostu dziecka. Najniższa pozycja siedziska znajduje się na wysokości 22,5 cm i umożliwia korzystanie z jeździka najmłodszym dzieciom, które stawiają swoje pierwsze kroki.

Łatwy w modyfikacji

Pojazd można łatwo przekształcić z jeździka w hulajnogę na 3 kołach bez używania narzędzi. Metamorfoza dokonuje się za pomocą jednego guzika, w kilka sekund - siedzisko obraca się i staje przednią ramą hulajnogi.

Spełnia dziecięce potrzeby

Posiada zamykany schowek z pokrywą, do którego dziecko może włożyć wszystkie swoje małe skarby (zabawki, maskotki i inne drobiazgi), by nie rozstawać się z nimi w czasie zabawy.

Bezpieczny w użytkowaniu

Konstrukcja pojazdu opiera się na jednym kółku z tyłu i dwóch z przodu, co zapewnia stabilność prowadzenia. Dzięki temu maluch może poczuć się bezpiecznie i pewnie podczas jazdy. Hulajnoga jest również wyposażona w innowacyjny system safety-pad, pomagający utrzymać stabilność na nierównym terenie.

Pozostałe cechy Highwaykick 1 Lifestyle Scoot & Ride:

  • stylowy design - białe linie na brązowym tle;
  • wykonanie z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących trwałość i odporność na uszkodzenia;
  • miękkie, wygodne siedzisko;
  • antypoślizgowy podest.

Szczegóły - Highwaykick 1 Lifestyle 2w1 Jeździk i hulajnoga z zamykanym schowkiem 1-5 lat Brown Lines Scootandride

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również