Himalayan Salt Lampa solna w kształcie liścia 3 kg

Lampa wykonana jest z kryształu soli i jest naturalnym jonizerem powietrza, który efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach. Pozytywne działanie jonów ujemnych można odczuć zwiedzając Kopalnię Soli w Wieliczce, będąc nad morzem czy choćby spacerując bezpośrednio po burzy. W lampach...
97,08 * 98,09 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 78,93 zł

Opis

Lampa wykonana jest z kryształu soli i jest naturalnym jonizerem powietrza, który efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach. Pozytywne działanie jonów ujemnych można odczuć zwiedzając Kopalnię Soli w Wieliczce, będąc nad morzem czy choćby spacerując bezpośrednio po burzy. W lampach solnych efekt jonizacji jest dodatkowo zwiększony poprzez rozgrzanie kryształów soli znajdującą się wewnątrz żarówką. Dzięki temu lampa solna poprawia jakość naszego otoczenia, a tym samym naszego samopoczucia.

W skład zestawu wchodzi:

  • bryła soli o wadze ok. 3 kg w kształcie liścia na drewnianej podstawce, wysokość ok. 22 cm,
  • biała oprawka na żarówkę, kabel z włącznikiem o długości 120 cm i napięciu 250 V,
  • żarówka E14, 15 W.

Przeznaczenie

Lampa będzie pełniła funkcję dekoracyjną np. w pokoju dziecka, sypialni czy w salonie w okolicach telewizora lub komputera.

Wymiana żarówki w lampie

1. Wyciągnąć wtyczkę lampy z gniazdka.
2. Odwrócić lampę w taki sposób, aby mieć dobry dostęp do elementu elektrycznego.
3. Chwycić dwoma palcami dolną część elementu elektrycznego i pociągnąć go lekko do siebie, do momentu kiedy widać będzie sprężynę mocującą. Nie należy ciągnąć za przewód elektryczny.
4. Chwycić dwoma palcami sprężynę, ściskając ją, i wyciągnąć element elektryczny z lampy. Należy zwrócić uwagę na sprężynę mocującą, gdyż przy nieprawidłowym wyciąganiu elementu elektrycznego może ona, rozprężając się, boleśnie uderzyć w palce.
5. Po wkręceniu nowej żarówki, element elektryczny należy chwycić dwoma palcami za sprężynę, tak aby przylegała ona do oprawki i wsunąć cały element elektryczny do otworu w lampie.

Szczegóły - Himalayan Salt Lampa solna w kształcie liścia 3 kg

  • Producent: Himalayan Salt
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8051490402074
  • EAN: 8051490402074
  • Wymiary: 20 x 15 x 9 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Sposób czyszczenia:

  • Po odłączeniu od prądu lampę można czyścić wilgotną szczoteczką lub ścierką, a następnie osuszyć włączając lampę na kilka godzin. Nie należy zamaczać otworu, w którym umieszcza się element elektryczny,
  • Nie wolno wkładać lamp solnych do wody, gdyż może ona popękać poprzez wdarcie się wody do mikropęknięć, których często nie widać, a mogą znajdować się na lampie, co jest rzeczą naturalną.

Nie zaleca się przechowywania lampy solnej w łazience, piwnicy czy trzymania na zewnątrz. Lampę należy ustawić w taki sposób, aby wyeliminować ryzyko spadnięcia lampy z wysokości.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Kryształy soli są silnie higroskopijne, tzn. przyciągają cząsteczki wody z atmosfery, więc powinny być używane w pomieszczeniach suchych. W przypadku zwiększenia wilgotności w pomieszczeniu, np. podczas deszczu, lampa powinna być w tym czasie wyłączona.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>