Hipp Pojemnik na mleko w proszku

Specjalny pojemnik na mleko HiPP – by ułatwić przechowywanie i przygotowywanie mleka dla maluszka: specjalny rożek do usuwania nadmiaru mleka z miarki uchwyt na miarkę szczelne zamknięcie (całkowicie zdejmowana pokrywka) zmieści całe opakowanie mleka Hipp miejsce na łyżeczkę na pokrywce Pojemnik...
10,99 * 11,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,99 zł

Opis

Pojemnik na mleko w proszku marki HiPP jest niezwykle przydatnym gadżetem, który docenią właściwie wszyscy rodzice zajmujący się wychowywaniem najmłodszych pociech. Zaprojektowano go tak, by był maksymalnie funkcjonalny, a przy tym atrakcyjny pod względem wizualnym. Posiada prostokątny kształt, jest utrzymany w jasnych, pastelowych barwach oraz ozdobiony grafiką, która przedstawia sympatycznego słonia. Okaże się nieoceniony w:

  • domu,
  • podróży,
  • żłobku.

To doskonała alternatywa dla przechowywania mleka w opakowaniach, w których zostało ono kupione. W pojemniku zastosowano szereg rozwiązań, które czynią go bardziej komfortowym i ekonomicznym. Szczelne zamknięcie minimalizuje ryzyko wysypania się proszku, a rożek ułatwia pozbywanie się nadmiaru mleka z miarki. Produkt jest również w stanie zmieścić całkiem sporo pożywienia, co ułatwi przygotowywanie pełnowartościowego posiłku dla malucha. Wykonano go z tworzywa, które jest bezpieczne dla zdrowia.

Firma HiPP jest jednym z najsłynniejszych producentów żywności ekologicznej tworzonej z myślą o najbardziej wymagających konsumentach, czyli dzieciach. To rodzinna marka o imponującej tradycji, która łączy ponadczasowe wartości oraz dynamiczny rozwój i troskę o dobro środowiska naturalnego. Na tle konkurencji wyróżnia się najwyższą jakością asortymentu oraz 100-procentowym zaangażowaniem w prowadzoną działalność. W ofercie HiPP znajdują się: żywność dla niemowląt i starszych dzieci, kosmetyki do pielęgnacji, odżywki oraz szampony.

Szczegóły - Hipp Pojemnik na mleko w proszku

  • Producent: Hipp
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4062300072282
  • EAN: 4062300072282
  • Wymiary: 18.5 x 10.4 x 13 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Ze względów hignienicznych proszek należy przechowywać w folii, a nie bezpośrednio w pojemniku.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie myć w zmywarce. Nie używać w kuchence mikrofalowej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>