Historia 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia

Podręcznik Historia 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. W ostatnim tomie kończącym serię autorzy skupili się na przybliżeniu dziejów współczesnych: od II wojny światowej aż po lata dziewięćdziesiąte. Chronologiczny...
57,99 * 64,08 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 53,83 zł

Opis

Podręcznik Historia 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową.

W ostatnim tomie kończącym serię autorzy skupili się na przybliżeniu dziejów współczesnych: od II wojny światowej aż po lata dziewięćdziesiąte. Chronologiczny układ publikacji sprawia, że uczniowie mogą prześledzić zmiany dziejowe, wielkie wydarzenia, jak wojna, i na ich tle umiejscowić sytuację Polski. Prezentowany materiał uatrakcyjniają źródła historyczne i mapy, które pozwalają lepiej zrozumieć treści merytoryczne. Dzięki towarzyszącym im poleceniom można przećwiczyć umiejętności analizy. Wytłuszczenia w tekście i definicje w kolorowych ramkach służą szybkiemu odnajdywaniu najważniejszych treści do zapamiętania.

Ważnym elementem jest blok pytań i poleceń po każdym temacie. Ułatwi ON sprawdzenie opanowywanych zagadnień.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Historia 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia"?
Mirosław Ustrzycki, Janusz Ustrzycki to autorzy tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak ich treści są wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie opisywanego produktu.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Rok wydania tego podręcznika to 2021. Od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez lata zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu edukacji jest niezbędny ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas BS 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.



Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ten tytuł ma 200 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią udoskonaloną grafikami. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Historia 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




Odkryj radość z ogrodnictwa >>