Historyjki podwórkowe. Krówka Cyrkówka

Książka „Krówka Cyrkówka” zawiera historyjkę, o tym, jak krówka o artystycznej duszy marzyła, aby zostać tancerką. Czy jej marzenie się spełniło? Czy warto marzyć? To dobry punkt wyjścia do rozmowy z dzieckiem nie tylko o marzeniach, ale też o pasjach, rozwijaniu zdolności i czerpaniu z tego...
5,49 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,35 zł

Opis

Książka „Krówka Cyrkówka” zawiera historyjkę, o tym, jak krówka o artystycznej duszy marzyła, aby zostać tancerką. Czy jej marzenie się spełniło? Czy warto marzyć? To dobry punkt wyjścia do rozmowy z dzieckiem nie tylko o marzeniach, ale też o pasjach, rozwijaniu zdolności i czerpaniu z tego radości.
Seria „HISTORYJKI PODWÓRKOWE” składa się z kartonowych książeczek opowiadających o burzliwych przygodach podwórkowych zwierząt. Ilustracje towarzyszące historyjkom są sympatyczne i sugestywne, stwarzają niepowtarzalną atmosferę pory roku, w której odbywa się akcja. Książki te rozwijają wyobraźnię, rozbudzają ciekawość świata, uczą empatii, wzbogacają słownictwo oraz wzruszają i bawią.

Tytuł "Krówka cyrkówka historyjki podwórkowe" jest pracą zbiorową, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Krówka cyrkówka historyjki podwórkowe". Kolekcja krótkich bajek to doskonały pomysł, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 2 do 4 lat, warto czytać z nimi odpowiednie publikacje.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i zamów dla niego również następne części z serii "Historyjki podwórkowe".

Jest to bardzo krótka produkcja - ma 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Krówka cyrkówka historyjki podwórkowe" została opublikowana przez Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to sprawdź też inne pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.