Holly - przyjaciele Blu Blu IMC

Poznaj przyjaciół delfinka Blu Blu: orkę Connie, wieloryba Sammi i delfinka Holly (sprzedawane oddzielnie). Te urocze wodne zwierzątka ruszają oczkami i buźkami wydając przy tym zabawne dźwięki wystarczy je tylko ścisnąć za ogonek! Przyjaciele komunikują się również między sobą oraz z delfinkiem...

89.21 zł

-36%

139.62 zł

Dodaj do schowka

Opis

Szukasz idealnej zabawki dla swojego dziecka? Zadbaj o to, by wybrana postać była dla niego wystarczająco interesująca. Idealna zabawka powinna być bowiem kolorowa, mieć ciekawą fakturę i niecodzienny kształt. Dzięki temu wręczając ją swojemu maluchowi, masz pewność, że będzie ON zadowolony i chętnie poświęci jej swoją uwagę, a Ty może zyskasz chwilkę dla siebie lub wręcz przeciwnie - będziesz się bawił razem z nim.

Wśród wielu interesujących zabawek dostępnych w naszym asortymencie znajduje się również delfinka Holly, którą możesz kupić na tej stronie. Jest to zabawka niezwykle ciekawa, która podbiła serce najmłodszych na całym świecie.

Co wyróżnia delfinkę Holly na tle innych zabawek? Przede wszystkim jest ona interaktywna, a to zdecydowanie zwiększa jej wartość w oczach dziecka. Delfinka rusza oczkami i wydaje różnego rodzaju dźwięki, które przyciągają uwagę i cieszą najmłodszych. Dzięki temu zabawka ta nie nudzi się maluchom i długo pozostaje w centrum ich zainteresowania. Ponadto jej żywy, niebieski kolor przypomina wody oceanu, który może kojarzyć się dziecku z kąpielą i tym samym zachęcać je do wieczornych rytuałów tego typu.

Na innych stronach naszego sklepu internetowego znajdują się również pozostali przyjaciele delfinka Blu Blu. Jeżeli Twoje dziecko lubi tę serię, koniecznie zrób mu niespodziankę i skolekcjonuj wszystkie postaci! Posiadamy także zabawki interaktywne z innych serii – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i zrobienia u nas zakupów wspólnie z Twoją pociechą.

Poznaj przyjaciół delfinka Blu Blu: orkę Connie, wieloryba Sammi i delfinka Holly (sprzedawane oddzielnie). Te urocze wodne zwierzątka ruszają oczkami i buźkami wydając przy tym zabawne dźwięki wystarczy je tylko ścisnąć za ogonek! Przyjaciele komunikują się również między sobą oraz z delfinkiem Blu Blu.

Szczegóły - Holly - przyjaciele Blu Blu IMC

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt