Horeca Majeranek 500 g Bio

Majeranek dodaje się głównie do kiełbas, tłustych mięs, pieczeni wieprzowej, baraniej, jagnięcej. Nadaje się wspaniale do przygotowywania zup jarzynowych, pomidorowych, ryb, pasztetów i omletów.

23.99 zł

-4%

24.99 zł

Cena za kg : 47.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Lebiodka majeranek to roślina reprezentująca rodzinę jasnotowatych, która porasta tereny Turcji a także Cypru, ale jako zioło jest chętnie i często uprawiana w różnych częściach świata, również w Polsce. To właśnie z liści tej rośliny pozyskuje się przyprawę, którą zna zapewne każdy z nas ? mowa tu o majeranku. Występuje w różnych formach, na przykład pod postacią olejku, maści czy naparu. My prezentujemy majeranek w najpopularniejszym wydaniu, mianowicie jako przyprawę.
Niegdyś wierzono, że majeranek posiada właściwości przeciwzapalne, zwalczające przebarwienia i mogące korzystnie wpływać na działanie układu pokarmowego. Dziś stosujemy go przede wszystkim jako przyprawę urozmaicającą skład różnego rodzaju potraw. Majeranek znajdujący się w ofercie marki Horeca to pełnowartościowy, ekologiczny produkt pochodzący z kontrolowanych upraw. Jest pozbawiony jakichkolwiek sztucznych składników a jego niesamowity aromat z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom kulinarnych rewolucji. Już szczypta tej wyjątkowej przyprawy nada każdemu posiłkowi niezapomnianego smaku.
Do jakich potraw można dodawać majeranek firmy Horeca?
* tłuste mięsa,
* kiełbasy,
* wieprzowina,
* baranina,
* jagnięcina,
* omlety,
* pasztety,
* ryby,
* różnego rodzaju zupy, przede wszystkim jarzynowe i pomidorowe.
Zawartość opakowania i sposób przechowywania:
W jednym opakowaniu znajduje się 500 gramów majeranku firmy Horeca. Produkt zaleca się przechowywać w suchym i chłodnym pomieszczeniu. Majeranek powinien znajdować się w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Horeca to część większej marki, czyli Darów Natury. To firma, której głównym celem jest nie tylko działanie w ramach rolnictwa ekologicznego i dostarczania najwyższej jakości produktów, ale także kontynuowanie uprawy tradycyjnego zielarstwa i troska o gatunki zagrożone. Misja firmy zyskuje godną wizualną reprezentację - siedziba producenta znajduje się bowiem w samym środku lasów powiatu siemiatyckiego. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi przyprawami (i nie tylko) od Darów Natury dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Składniki - Horeca Majeranek 500 g Bio

Majeranek* 100% (certyfikowany składnik ekologiczny)

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Horeca Majeranek 500 g Bio

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902983781882