Horizons 1 SB Outlet

Podręcznik: 8 głównych rozdziałów oraz dodatkowy Starter Unit wyrównujący poziom języka angielskiego w klasie, ciekawa tematyka i dialogi prezentujące funkcje językowe i struktury gramatyczne, sekcje Matura na horyzoncie wprowadzające wiedzę o egzaminie na niższych poziomach i zawierające typowe...
30,15 * 60,30 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 30,15 zł

Opis

Podręcznik: 8 głównych rozdziałów oraz dodatkowy Starter Unit wyrównujący poziom języka angielskiego w klasie, ciekawa tematyka i dialogi prezentujące funkcje językowe i struktury gramatyczne, sekcje Matura na horyzoncie wprowadzające wiedzę o egzaminie na niższych poziomach i zawierające typowe zadania maturalne na wyższych poziomach kursu, sekcje RealWorld zawierające materiały kulturowe, sekcje Language Plus zawierające dodatkowy materiał dla klas z 3 godzinami angielskiego w tygodniu, regularne sekcje powtórzeniowe Stop And Check zawierające odnośniki do skali Common European Framework - tak by uczniowie byli świadomi swych umiejętności językowych.

Poziom: False Beginner - Intermediate. Kurs dla szkół ponadgimnazjalnych (idealny dla techników i liceów profilowanych), przygotowujący do matury na poziomie podstawowym. Kurs przeznaczony dla klas mających 2 lub 3 godziny angielskiego w tygodniu. Pilotowany w liceach profilowanych, technikach i liceach ogólnokształcących. Stopniowe przygotowanie do egzaminu maturalnego już od pierwszej części w sekcji zatytułowanej Matura na horyzoncie. Wiele polskich elementów ułatwiających samodzielną naukę - polecenia, podsumowania gramatyki, słowniczek.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Horizons 1 SB"?
Autorami podręcznika są Paul Radley, Daniela Simons, Colin Campbell.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ta książka liczy 112 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Horizons 1 SB

  • Autorzy: Colin Campbell, Daniela Simons, Paul Radley
  • Wydawnictwo Oxford University Press
  • Ilość stron: 112
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978019438704033
  • ISBN: 9780194387040

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>