Hot Wheels Mega Garaż Rekina

  • Hot Wheels
  • 887961639902
  • 3-5 dni
Mega Garaż Rekina to godziny ekscytującej zabawy z samochodami Hot Wheels! Ten ogromny zestaw umożliwia zaparkowanie ponad 90 pojazdów, ma wielki podwójny tor w kształcie pętli i napędza dziecięcą wyobraźnię dzięki superfunkcji: atakowi rekina! Naciśnij przycisk, aby wjechać na samą górę...

554.36 zł

-12%

629.96 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw Mega garaż rekina to świetna zabawa na wiele godzin! Podwójny tor otwiera wiele możliwości zabawy. Dodatkową atrakcją jest możliwość uruchomienia ataku rekina, co z pewnością zainteresuje każde dziecko. Zestaw zawiera specjalną, automatyczną windę, którą można uruchomić przyciskiem. Wówczas można bawić się dwoma pojazdami, które zjeżdżając w dół, mogą odbijać się dowolnie, skakać w powietrze i z powrotem łagodnie lądować na torze. Powietrzne akrobacje z pewnością będą robić wrażenie! To nie tylko sztuczki, lecz także wyścig z czasem. Czy zdołamy uciec przed żarłocznym rekinem?

Zestaw Mega garaż rekina można dowolnie modyfikować i dodawać kolejne zestawy, dzięki specjalnym mocowaniom. Do torów wyścigowych dodano także 2 samochody Hot Wheels. Wieża zawiera również parking, w którym zmieści się ponad 90 samochodów, co pozwala wygodnie przechowywać całą kolekcję. Na dole parkingu istnieje możliwość "zatankowania" swojego samochodziku Hot Wheels, aby przygotować się przed kolejną, emocjonującą przygodą.

Naciśnij przycisk, aby wjechać na samą górę automatyczną windą dla dwóch pojazdów. Zjedź na dół przez wielopoziomowy parking, zrób wielki wyskok w powietrze i wyląduj z powrotem na czterech kołach.

A potem naciągnij wyrzutnię i pędź po największej pętli z podwójnym torem w całym Mieście Hot Wheels! Ale uważaj, bo żarłoczny rekin z chęcią schrupie Twój samochodzik!

Firma Hot Wheels należy do firmy Mattel. Od 1968 roku samochodziki Hot Wheels stale zdobywają coraz większą popularność. Markę stworzył Elliot Handler, zaś Harry Bentley Bradley zaprojektował niektóre z ciekawszych modeli. Jego projekty opierały się między innymi na Chevroletach, które wiele osób do dziś szczerze podziwia. Starsze modele samochodzików Hot Wheels mogą mieć dzisiaj nawet wartość kolekcjonerską. Z czasem projekty ewoluowały i powstawało coraz więcej ciekawych torów oraz pomysłów na niebanalne przygody.

Szczegóły - Hot Wheels Mega Garaż Rekina

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt