Hot Wheels. Mistrz kierownicy

W tym bloku do kolorowania znajdziesz 32 strony z zadaniami i kolorowankami, ponad 100 naklejek oraz wycinanki z modelami aut. Będziesz mógł pokonać labirynty, znajdować ukryte słowa w literowej rozsypance, łączyć kropki, szukać intruza, rysować i kolorować. Wszystkie obrazki możesz ozdobić...
16,96 * 22,00 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,96 zł

Opis

W tym bloku do kolorowania znajdziesz 32 strony z zadaniami i kolorowankami, ponad 100 naklejek oraz wycinanki z modelami aut. Będziesz mógł pokonać labirynty, znajdować ukryte słowa w literowej rozsypance, łączyć kropki, szukać intruza, rysować i kolorować. Wszystkie obrazki możesz ozdobić dołączonymi naklejkami. Przed tobą niezwykła przygoda baw się odjazdowo i zostań mistrzem kierownicy!

Historyjka "Hot Wheels. Mistrz kierownicy" jest pracą zbiorową, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

"Hot Wheels. Mistrz kierownicy" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają przedszkolakom możliwość twórczej ekspresji oraz ćwiczą motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też zredukować stres i poprawiać nastrój.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, łatwo ją wrzucić do torby dziecka.

"Hot Wheels. Mistrz kierownicy" wydało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź również pozostałe pozycje tego wydawcy.