Hot Wheels Monster Trucks Color Reveal Pojazd Mattel

Pojazdy Hot Wheels Monster Trucks Color Reveal zapewniają zabawę pełną niespodzianek. W beczce znajduje się 1 samochodzik Hot Wheels Monster Trucks Color Shifters w skali 1:64 pokryty specjalną farbką Color Reveal oraz przyczepiany zbiornik na wodę. W ramach pierwszej niespodzianki napełnij beczkę...
54,47 * 60,52 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 50,99 zł

Opis

Pojazdy Hot Wheels Monster Trucks Color Reveal zapewniają zabawę pełną niespodzianek. W beczce znajduje się 1 samochodzik Hot Wheels Monster Trucks Color Shifters w skali 1:64 pokryty specjalną farbką Color Reveal oraz przyczepiany zbiornik na wodę. W ramach pierwszej niespodzianki napełnij beczkę wodą i zanurz Monster Trucka, aż zmieni kolor wody. Potem go wyciągnij, by sprawdzić jego wygląd! Masz ochotę na kolejną zmianę? Napełnij beczkę zimną wodą i zanurz pojazd, aby podziwiać magiczną zmianę koloru. Użyj ciepłej wody, aby wrócić do pierwotnego wyglądu. Za pomocą przyczepianego zbiornika na wodę możesz opryskiwać inne pojazdy Color Shifters w epickim wodnym starciu, aby zmienić ich wygląd. Dzieci będą chciały zebrać całą kolekcję! Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • W beczce Hot Wheels Monster Trucks Color Reveal skrywa się epicki Monster Truck z ukrytym wyglądem, który możesz odkryć za pomocą wody. Który pojazd znajdziesz?
  • Użyj beczki jako zbiornika do zanurzania: napełnij go wodą i zanurz w nim pojazd. Obserwuj, jak zmienia się kolor wody i Monster Truck odsłania swój wygląd!
  • Ale to nie koniec kolorowych niespodzianek. Zanurz pojazd w zimnej wodzie, aby odsłonić inne wzory i dekoracje. Dzięki ciepłej wodzie możesz natychmiast wrócić do oryginalnego wyglądu. Możesz powtarzać to tyle razy, ile chcesz: do wyboru masz 2 wersje dekoracji!
  • Za pomocą przyczepianego zbiornika możesz opryskiwać inne pojazdy Color Shifters wodą o odpowiedniej temperaturze, aby zmienić ich wygląd w epickim wodnym starciu, które jeszcze podkręca zabawę w rozbijanie i robienie kraks.
  • Każdy zestaw zawiera inny pojazd. Dzieci i kolekcjonerzy będą chcieli zebrać je wszystkie (zestawy sprzedawane oddzielnie).

Szczegóły - Hot Wheels Monster Trucks Color Reveal Pojazd Mattel

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>