Hot Wheels. Monster Trucks Pojazd 1:64 Outlet

  • Mattel
  • 88796170539333
Odjazdowy zestaw Monster Trucks 2 w 1 – transporter i rampa rajdowa! Hot Wheels Monster Trucks Meganaczepa z rampą zestaw kaskaderski 2 w 1 pozwala na zorganizowanie szalonego wyścigu pomiędzy pojazdami Hot Wheels Monster Trucks i samochodzikami Hot Wheels. Zderzaj się i rozbijaj wszystko, co...

18.10 zł

-45%

33.21 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Odjazdowy zestaw Monster Trucks 2 w 1 – transporter i rampa rajdowa! Hot Wheels Monster Trucks Meganaczepa z rampą zestaw kaskaderski 2 w 1 pozwala na zorganizowanie szalonego wyścigu pomiędzy pojazdami Hot Wheels Monster Trucks i samochodzikami Hot Wheels. Zderzaj się i rozbijaj wszystko, co stanie Ci na drodze, aby skończyć wyścig na pierwszym miejscu i zdobyć puchar! Gdy jeden pojazd wygra, rampa obniża się i zrzuca pozostałe auta! Zestaw pełni również funkcję wielkiego transportera dla Monster Trucków. W trybie transportera możesz podłączyć z przodu pojazd Monster Trucks w skali 1:64 i wyruszyć przed siebie! Zestaw zawiera pojazd Hot Wheels Monster Trucks i samochód Hot Wheels. Wielki wyścig dla fanów pojazdów Hot Wheels i Monster Trucks!

Cechy zestawu:

Mknij w dół, podejmuj wyzwania, pokonuj przeszkody i pozbawiaj złudzeń przeciwników!
Wyląduj w pucharze jako pierwszy – spowoduje to obniżenie toru i zrzucenie innych samochodów!
Zaprojektowany z myślą o samochodzikach Hot Wheels i pojazdach Monster Trucks
Zestaw pełni też funkcję transportera dla Monster Trucków. Podłącz z przodu ciężarówkę w skali 1:64 i ruszaj przed siebie!
Zawiera samochód Hot Wheels i pojazd Hot Wheels Monster Trucks

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Hot Wheels. Monster Trucks Pojazd 1:64 Mattel

  • Producent: Mattel
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 88796170539333
  • EAN: 88796170539333
  • Wymiary: 14x16,5x7 cm