Hot Wheels Skate Stadion skatepark Zestaw HPG34 Mattel

Na Stadionie skatepark Hot Wheels Skate czeka na Ciebie mnóstwo miejsc do robienia wyczesanych sztuczek. Śmigaj na desce po rampach, poręczach i nad tablicą wyników, a potem zmień konfigurację, aby postawić sobie nowe wyzwania. W zestawie znajdziesz jedną wyjątkową deskorolkę do jazdy palcami...
87,01 * 113,54 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 91,51 zł

Opis

Na Stadionie skatepark Hot Wheels Skate czeka na Ciebie mnóstwo miejsc do robienia wyczesanych sztuczek. Śmigaj na desce po rampach, poręczach i nad tablicą wyników, a potem zmień konfigurację, aby postawić sobie nowe wyzwania. W zestawie znajdziesz jedną wyjątkową deskorolkę do jazdy palcami zaprojektowaną we współpracy z legendą skateboardingu, Tonym Hawkiem, oraz 1 zdejmowaną parę butów deskorolkowych, które pomagają nowicjuszom wyczuć deskę. Z boku jest też miejsce do przechowywania dwóch deskorolek (jedna deskorolka w zestawie, dodatkowe sprzedawane oddzielnie). Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Szalej na desce i rób epickie tricki na Stadionie Hot Wheels Skate.
  • Dzięki możliwości zabawy z każdej strony i kilku układom możesz dostosować ten zestaw, aby stawiać sobie wyzwania z różnymi przeszkodami i powierzchniami.
  • W zestawie jest jedna wyjątkowa deskorolka do jazdy palcami zaprojektowana we współpracy z Tonym Hawkiem oraz 1 zdejmowana para butów deskorolkowych.
  • Korzystaj z nich w połączeniu z innymi zestawami Hot Wheels Skate, aby odkryć nieograniczone możliwości zabawy.
  • Hot Wheels Skate Stadion skatepark Zestaw to doskonały prezent dla fanów deskorolek i butów sportowych od 5 roku życia.

Szczegóły - Hot Wheels Skate Stadion skatepark Zestaw HPG34 Mattel

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również