How to Teach English NEW +DVD

  • 9781405853095
  • 48 godzin + czas dostawy
Niezastąpiony przewodnik dla nauczycieli rozpoczynających karierę zawodową oraz dla lektorów przygotowujących się do kursów Certificate in English Language Teaching to Adults i Teaching Knowledge Test. W nowym, uaktualnionym wydaniu znajdziemy między innymi: omówienia najnowszych pojęć i zagadnień...
124,24 * 139,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 124,75 zł

Opis

Niezastąpiony przewodnik dla nauczycieli rozpoczynających karierę zawodową oraz dla lektorów przygotowujących się do kursów Certificate in English Language Teaching to Adults i Teaching Knowledge Test.

W nowym, uaktualnionym wydaniu znajdziemy między innymi:

  • omówienia najnowszych pojęć i zagadnień z zakresu metodyki ELT,
  • instruktażową płytę DVD.

Praktyczne zagadnienia związane z nauczaniem języka angielskiego, np. planowanie lekcji i wykorzystanie podręczników kursowych, a także podpowiedzi, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach.

Seria cieszących się uznaniem przewodników metodycznych napisanych przez doświadczonych nauczycieli i metodyków ELT, które łączą najnowsze trendy w nauczaniu z praktycznymi poradami. W każdej książce tej serii znajdziemy gotowe materiały do wykorzystania w klasie, które pomogą wprowadzić w życie wskazówki z książki oraz zapewnią radość uczenia.

FAQ

Sekcja pytań i odpowiedzi

Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie oglądanego produktu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - How to Teach English NEW +DVD

  • EAN: 9781405853095
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9781405853095

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>