Huangjisoo Hypoalergiczne pianki do mycia twarzy mini zestaw 5 x 30 ml

  • Huangjisoo
  • 8809353930383
  • 4 dni
HUANGJISOO Zestaw 5 pianek do mycia twarzy Pianki Huangjisoo są idealne dla każdego typu skóry. Zawierają wiele naturalnych aktywnych składników roślinnych, które wzajemnie wzmacniają swoje działanie. Stanowią delikatny rytuał oczyszczający i mogą być używane przez dorosłych i dzieci oraz kobiety w...

86.25 zł

Cena za L : 575zł

Dodaj do schowka

Opis

HUANGJISOO Zestaw 5 pianek do mycia twarzy

Pianki Huangjisoo są idealne dla każdego typu skóry. Zawierają wiele naturalnych aktywnych składników roślinnych, które wzajemnie wzmacniają swoje działanie. Stanowią delikatny rytuał oczyszczający i mogą być używane przez dorosłych i dzieci oraz kobiety w ciąży. Bazą myjącą pianek jest wyjątkowa naturalna substancja powierzchniowo czynna wytworzona z aminokwasów podstawowych pozyskanych z soku jabłkowego. Zmiękcza ona skórę i tworzy gęstą, bogatą pianę, która bardzo przyjemnie i łagodnie oczyszcza skórę.

W skład zestawu wchodzą:

HUANGJISOO Pure Daily Foaming Cleanser (Oat meal) - nawilżająca pianka do mycia twarzy z owsem (30ml)
Naturalna, kremowa pianka do mycia twarzy o intensywnym działaniu nawilżającym. Zawartość naturalnych składników idealnie oczyszcza skórę, nadaje jej witalności
i świeżości. Pomaga utrzymać równowagę lipidową skóry, tworzy nawilżającą barierę ochronną.

HUANGJISOO Pure Daily Foaming Cleanser (Omija) – pianka Anti-pollution do mycia twarzy (30ml)
Naturalna, kremowa pianka do mycia twarzy dzięki zawartości naturalnych substancji łagodnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, tworzy warstwę ochronną zapobiegając jej niszczeniu przez szkodliwe substancje z otoczenia. Odżywia skórę, sprawia, że zmęczona i szara staje się pełna blasku.

HUANGJISOO Pure Daily Foaming Cleanser (Peppermint) - głęboko oczyszczająca pianka do mycia skóry tłustej z miętą pieprzową (30ml)
Naturalna głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy. Dokładnie, ale delikatnie oczyszcza pory skóry, doskonale zmywa makijaż i pozostawia skórę ukojoną, odświeżoną i orzeźwioną.

HUANGJISOO Pure Daily Foaming Cleanser (Green Tea) - rozświetlająca pianka do mycia z zieloną herbatą (30ml)
Naturalna, kremowa pianka do mycia twarzy o działaniu rozświetlającym. Pozostawia skórę nawilżoną, gładką, miękką i pełną blasku. Zawartość naturalnych składników idealnie oczyszcza i pielęgnuje zmęczoną i szarą skórę.

HUANGJISOO Pure Daily Foaming Cleanser (Camomile) - łagodząca pianka do mycia twarzy (30ml)
Naturalna, kremowa pianka do mycia twarzy łagodnie i dokładnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, wspomagając jej regenerację. Skóra jest wyraźnie nawilżona, ukojona, miękka i gładka. Pianka idealna jest do cery bardzo wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Sposób użycia: Nanieść odpowiednią ilość i dokładnie wmasować w twarz. Zmyć bieżącą wodą.

Środki ostrożności: Nie stosować na uszkodzoną, podrażnioną skórę, skórę z ranami, egzemą lub stanem zapalnym. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Tylko do użytku zewnętrznego. Jeśli wystąpią oznaki podrażnienia, swędzenie, zaczerwienienie, obrzęk natychmiast przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Nie stosować bezpośrednio przed ekspozycją na promieniowanie słoneczne. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Zamknąć nasadkę po użyciu. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i ciepła, w miejscu niedostępnym dla niemowląt i dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Huangjisoo Hypoalergiczne pianki do mycia twarzy mini zestaw 5 x 30 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8809353930383