Huggies Chusteczki nawilżane Natural Care Disney Special Edition 56 szt.

  • Huggies
  • 5029053550022
Huggies Natural Care Disney Special Edition chusteczki z ekstraktem z Aloe Vera i witaminą E Bardzo delikatne i nie podrażniające wrażliwej skóry dziecka. Ich unikalna struktura sprawia, że są elastyczne i grube, a przy tym niezwykle mięciutkie i delikatne. Dzięki starannie i odpowiednio dobranym...

5.99 zł

-14%

6.99 zł

Cena za szt. : 0.11zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Chusteczki nawilżane Huggies Natural Care zawierają ekstrakt z aloe vera oraz witaminę E, dlatego są bardzo delikatne oraz bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka. Ich używanie nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia podrażnień – wręcz przeciwnie: są delikatne, a dzięki starannemu doborowi odpowiednich składników idealnie pielęgnują skórę niemowląt. Potwierdzeniem wyjątkowości produktu jest fakt, że na etykiecie nie znajdziemy takich składników jak alkohol, fenoksyetanol czy parabeny. Te chusteczki są wolne od szkodliwych substancji i dodatkowo hipoalergiczne.

Chusteczki nawilżane są niezastąpione przy codziennej pielęgnacji dziecka – podczas przewijania. Towarzyszą maleństwu już od pierwszych chwil jego życia i są numerem 1 dla każdej mamy, która doświadczyła wygody podczas ich używania. Przydają się na spacerach i na placach zabaw, gdyż są idealne, kiedy w zasięgu wzroku nie ma bieżącej wody, a trzeba umyć rączki, by posilić się w trakcie pasjonującego odkrywania świata. Najpierw używają ich mamy, a gdy dziecko staje się coraz bardziej samodzielne, samo prosi o chusteczkę. Dodatkowo atrakcyjne opakowanie limitowanej edycji z ulubioną przez dzieci postacią – Myszką Miki – staje się ozdobą wśród innych artykułów do pielęgnacji i w przyjazny sposób pomaga dziecku nabyć nawyki higieniczne.

Kimberly-Clark Corporation produkuje artykuły Huggies dla najmłodszych dzieci, niemowląt oraz noworodków. Szczególnie popularne są pieluszki oraz chusteczki nawilżane.

Składniki - Huggies Chusteczki nawilżane Natural Care Disney Special Edition 56 szt.

Aqua, Polysorbate 20, Caprylyl Glycol, Sodium benzoate, coco-Betaine, Malic Acid, Parfum, Sodium Citrate

Dane producenta/dystrybutora

Kimberly Clark Corporation, Dept. INT, P.O. Box 2020, Neenah, WI 54957-2026

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Huggies Chusteczki nawilżane Natural Care Disney Special Edition 56 szt.

  • Producent: Huggies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5029053550022
  • EAN: 5029053550022
  • Wymiary: 4,5 x 9,10 x 17 cm