Huggies Pieluchomajtki Jumbo 3 Uni ND High PANTS (6-11 kg) 44 szt.

Pieluchomajtki są świetną alternatywą dla standardowych jednorazowych pieluszek. Warstwa Dry Touch, którą pokryte są pieluchomajtki Huggies Pants, absorbuje wilgoć w ciągu kilku sekund i utrzymuje skórę suchą przez całą noc i dzień. Mają miękki, elastyczny pas, który zawsze dopasuje się do...

35.99 zł

-18%

43.99 zł

Cena za szt. : 0.82zł

Dodaj do schowka

Opis

Zastosowanie produktu
Z pewnością każdy rodzic, mający w domu malutkie dziecko, zna dźwięk krzyku przerywanego naprzemiennym płaczem w środku nocy. Dzieci, które nie potrafią jeszcze wyrażać swoich potrzeb za pośrednictwem słów, mogą artykułować zbyt wiele rzeczy prostymi gestami, aby można je było bezpośrednio zrozumieć. Najczęściej jest to objaw potrzeb fizjologicznych związanych z głodem lub koniecznością wypróżnienia.
Nieczystości zalegające w pieluszce dziecka mogą powodować ogromny dyskomfort, przez który maluch nie może się zrelaksować. Aby uniknąć tego rodzaju przykrych niespodzianek, powstały pieluchomajtki Jumbo - wyposażone zostały w specjalne powierzchnie, które niezwykle dobrze pochłaniają wilgoć, dzięki czemu nawet gdy małe dziecko poczuje nagłą potrzebę wypróżnienia, dyskomfort związany z uczuciem mokrej pieluszki nie przerwie jego snu i pozwoli kontynuować spokojny, bezpieczny odpoczynek.
Pieluchomajtki Jumbo dzięki regulowanym paskom wokół nóżek są doskonałym środkiem zabezpieczającym przed potencjalnym przeciekaniem, co pozwala utrzymać malucha w czystości bez nadmiernego wysiłku.
Zawartość produktu
Powyższa oferta jest dostępna w naszym sklepie w formie opakowań zawierających 44 sztuki pieluchomajtek.
Producent Huggies
Producentem pieluchomajtek Huggies jest firma Kimberly-Clark, która zajmuje się produkcją artykułów zapewniających higienę, czystość i bezpieczeństwo, w tym pieluch, chusteczek, środków dezynfekujących i filtrów. To gwarancja jakości i efektywności produktu.

Dane producenta/dystrybutora

Kimberly-Clark Corporation, P.O. Box 2020, Neenah, WI 54957-2020

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Huggies Pieluchomajtki Jumbo 3 Uni ND High PANTS (6-11 kg) 44 szt.

  • Producent: Huggies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5029053564418
  • EAN: 5029053564418
  • Wymiary: 21 x 12.5 x 40 cm