Huggies Pieluchomajtki na noc 4-7 lat Drynites Girl (17-30 kg) Zestaw 5 x 10 szt.

Huggies Pieluchomajtki na noc 4-7 lat Drynites Girl (17-30 kg) Zestaw 5 x 10 szt. Pieluchomajtki na noc. Majteczki są pomocne na etapie nocnego moczenia. Są dyskretne, zapewniając zarówno komfort fizyczny, jak i psychiczny. Chłonny wkład zapewnia długotrwałe uczucie suchości, a zewnętrzna warstwa...
99,95 * 109,95 zł
21.99*19.99 zł / za szt. w zest.
Cena za szt. : 2zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 109,95 zł

Opis

Moczenie się u dzieci - skąd problem?

Problem nocnego moczenia się dotyka dzieci, które wyrosły już z etapu pieluszkowania. Obejmuje on zarówno dziewczynki jak i chłopców, mimo iż czynność oddawania moczu jest u nich już dojrzała. Przyczyn tego problemu możemy szukać w zaburzeniach emocjonalnych, trudnej sytuacji życiowej dziecka czy silnym stresie. Kłopot ten jest niestety dosyć częsty, ale dzięki czemu w sklepach łatwo znajdziemy produkty, które zneutralizują jego nieprzyjemne konsekwencje.

Czy warto wybrać pieluchomajtki?

Pieluchomajtki stosowane na noc mają przede wszystkim zapewnić dziecku ochronę i zmniejszyć jego poczucie dyskomfortu. Cechują się prostym sposobem zakładania i zdejmowania (szczególnie korzystne przy młodszych dzieciach), nie krępują ruchu, zapewniają komfortowy przepływ powietrza, eliminując ryzyko podrażnień, i umożliwiają beztroski sen w każdej pozycji.

Pieluchomajtki - jakie wybrać?

Dla dziewczynek w wieku 4-7 lat najlepszym wyborem są Huggies pieluchomajtki na noc Drynites Girl. Zestaw składający się z 5 opakowań po 10 sztuk każde to dyskretna i praktyczna pomoc w przypadku nocnego moczenia się dziecka. Zapewniają najmłodszym nie tylko skuteczną ochronę przed nieprzyjemną sytuacją, ale również poczucie komfortu i bezpieczeństwa niezbędne podczas zdrowego snu. Specjalnie zaprojektowana szata graficzna z różowymi elementami sprawia, że dziewczynki w każdym wieku chętnie po nie sięgają.

Szczegóły - Huggies Pieluchomajtki na noc 4-7 lat Drynites Girl (17-30 kg) Zestaw 5 x 10 szt.

  • Producent: Huggies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: HUGGIES_Z7

Produkty w zestawie (5)

Sposób przygotowania i przechowywania

Pieluchomajtki zakładane są przez nogi, jak tradycyjne majtki. Po zużyciu ostrożnie rozrywamy je po bokach i wyrzucamy do śmieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się płaca! Zestawy dla mamy i dziecka >>

Zaoszczędź na wyprzedaży >>

Nowości - Mama i dziecko

Warto zwrócić uwagę na: