Huggies Pieluchomajtki na noc 8-15 lat Drynites Girl (27-57 kg) Zestaw 5 x 9 szt.

  • Huggies
  • HUGGIES_Z3
Huggies Pieluchomajtki na noc 8-15 lat DRYNITES Girl (27-57 kg) Zestaw 5 x 9 szt. Majteczki są pomocne na etapie nocnego moczenia. Są dyskretne, zapewniając zarówno komfort fizyczny, jak i psychiczny. Chłonny wkład zapewnia długotrwałe uczucie suchości, a zewnętrzna warstwa nie przepuszcza wilgoci....
109,95
21.99 zł/ za szt. w zest.
Cena za szt. : 2.44zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 94,95 zł

Opis

W trosce o nocny komfort dziewczynek, czyli pieluchomajtki marki Huggies

Pieluchomajtki Drynites Girl są produktem stworzonym z myślą o wygodzie rodziców, których córeczki - choć już dawno przestały być niemowlakami - nadal mają problem z moczeniem w czasie snu. Ich projektanci swoją ofertę adresują do opiekunów dziewczynek w wieku 8-15 lat, których waga nie przekracza 57 kg i nie jest niższa niż 27 kg.

Ten innowacyjny produkt powstał dzięki kreatywności fachowców zatrudnianych przez amerykańską markę Huggies. Gwarancją jego wysokiej jakości może być renoma producenta, za sprawą której jego wyroby podbiły rynek nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i wielu krajach europejskich.

Pieluchomajtki Drynites Girl - noce bez przykrych niespodzianek

Pieluchomajtki Drynites Girl to gwarancja nieprzerwanego snu każdej dziewczynki nieradzącej sobie z kontrolą nad oddawaniem moczu w godzinach nocnych. Produkt zapewnia dziecku komfort przespanej nocy dzięki temu, że:

  • jest wyposażony w nadzwyczaj chłonny wkład zapobiegający podrażnieniu przez mocz skóry dziecka;
  • na zewnątrz majteczki pokryte są warstwą nieprzepuszczającego wilgoci materiału;
  • każda pieluszka posiada specjalne wstawki, których elastyczność gwarantuje dziewczynce możliwość nieskrępowanego poruszania się;
  • pieluchomajtki zostały zaprojektowane tak, aby ich noszenie nie wiązało się dla żadnej dziewczynki z dyskomfortem psychicznym czy poczuciem wstydu.

Szczegóły - Huggies Pieluchomajtki na noc 8-15 lat Drynites Girl (27-57 kg) Zestaw 5 x 9 szt.

  • Producent: Huggies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: HUGGIES_Z3

Produkty w zestawie (5)

Sposób przygotowania i przechowywania

Pieluchomajtki zakładane są przez nogi, jak tradycyjne majtki. Po zużyciu ostrożnie rozrywamy je po bokach i wyrzucamy do śmieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>