Huggies Pieluchomajtki Pull-Ups Boy 2-4 lata (15-23 kg) 15 szt.

Specjalistyczne majteczki pomagające w nauce korzystania z nocnika. Nadruki znikają pod wpływem wilgoci, co pozwala na szybszą kontrolę potrzeb fizjologicznych. Dzięki temu, że chłoną znacznie mniej wilgoci niż tradycyjne pieluszki, dzieci szybciej zaczynają zauważać, ze warto skorzystać z nocnika....

14.99 zł

-17%

17.99 zł

Cena za szt. : 1zł

Dodaj do schowka

Opis

Komfort i właściwa higiena to nieodłączne elementy w życiu każdego szczęśliwego i zdrowego dziecka. Niezwykle istotne jest też kształtowanie prawidłowych nawyków, takich jak korzystanie z nocnika. Pomogą w tym pieluchomajtki marki Pull-Ups marki Huggies, które doskonale sprawdzą się:

  • w podróży,
  • w domu,
  • podczas spaceru.

Produkt zaprojektowano z myślą o chłopcach w wieku od dwóch do czterech lat, których masa mieści się w przedziale między 15 kg a 23 kg. Ich zakładanie nie sprawia problemu i funkcjonują one na takiej samej zasadzie, jak zwyczajne majtki. Wygodne zapięcia pozwalają dziecku na samodzielne zdejmowanie pieluchomajtek. Kolorowy nadruk jest dodatkową atrakcją dla dziecka, a specjalna substancja, z której został wykonany, sprawia, że pod wpływem wilgoci zaczyna zanikać. To jasny sygnał o tym, że nadszedł czas na ich zmianę.

Pieluchomajtki są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych pieluch. Takie pieluchy dzięki swojemu sposobowi zaprojektowania dobrze wchłaniają wilgoć, a tym samym nadają się do dłuższego noszenia. Niestety spowalnia to wyrobienie w dziecku nawyku udawania się do nocnika w celu załatwienia potrzeby fizjologicznej. Pieluchomajtki marki Huggies skutecznie temu zapobiegną, pomagając w nauce korzystania z nocnika.

Huggies to marka słynąca z produkcji pieluch, pieluchomajtek i artykułów pomagających w dbaniu o higienę najmłodszych. Przyświeca jej troska o dobro i prawidłowy rozwój maluchów. Na rynku funkcjonuje już od 1978 roku, łącząc tradycję i doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami. Takie podejście skutkuje zaufaniem i sympatią wśród klientów na całym świecie, a także z powszechnym uznaniem.

Sposób przygotowania i przechowywania

Używać zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać w suchym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

BTD Office Center, Al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Huggies Pieluchomajtki Pull-Ups Boy 2-4 lata (15-23 kg) 15 szt.

  • Producent: Huggies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5029053570754
  • EAN: 5029053570754
  • Wymiary: 22.7 x 17 cm