Huggies Pieluchomajtki Pull-Ups Girl 1-2,5 roku (8-17 kg) 17 szt.

Specjalistyczne majteczki pomagające w nauce korzystania z nocnika. Nadruki znikają pod wpływem wilgoci, co pozwala na szybszą kontrolę potrzeb fizjologicznych. Dzięki temu, że chłoną znacznie mniej wilgoci niż tradycyjne pieluszki, dzieci szybciej zaczynają zauważać, ze warto skorzystać z nocnika....

14.99 zł

-17%

17.99 zł

Cena za szt. : 0.88zł

Dodaj do schowka

Opis

Pieluchomajtki Huggies Pull-Ups Girl to produkt przeznaczony dla dziewczynek w wieku 1-2,5 roku, które są na etapie nauki samodzielnego korzystania z nocnika. Masa dziecka używającego pieluchomajtek to 8-17 kilogramów. Pieluchomajtki są nieocenionym wsparciem dla rodziców podczas „odpieluchowania” dziecka: zachęcają do komunikowania potrzeb fizjologicznych oraz wspomagają naukę samodzielności. Są w stanie przyśpieszyć całkowite odstawienie pieluszek.

Produkt przypomina zwykle majteczki, dzięki czemu wspomaga naukę korzystania z toalety. Różni się od zwykłych pieluszek tym, że chłonie mniej wilgoci. Dzieci odczuwają wówczas dyskomfort i zaczynają rozumieć, że zmoczenie pieluchomajtek wcale nie jest przyjemne. Produkt posiada nauki z bajkowymi motywami, które podobają się każdej dziewczynce. Kiedy pieluchomajtki są wilgotne, nadruki zaczynają znikać – jest to kolejny komunikat mówiący o tym, że warto skorzystać z toalety. Jeśli dziecko chce zachować bajkowe nadruki, musi nauczyć się kontrolowania potrzeb fizjologicznych.

Pieluchomajtki wykonane są z cienkiego i przyjaznego dla delikatnej skóry materiału, dzięki czemu dziecko odczuwa komfort podczas noszenia – oczywiście do momentu, w którym pieluchomajtki nie zamokną. Produkt łatwo się zakłada i zdejmuje, dzięki czemu może być używany na co dzień i świetnie sprawdza się podczas oswajania z nocnikiem.

Sposób przygotowania i przechowywania

Używać zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać w suchym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

BTD Office Center, Al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Huggies Pieluchomajtki Pull-Ups Girl 1-2,5 roku (8-17 kg) 17 szt.

  • Producent: Huggies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5029053570785
  • EAN: 5029053570785
  • Wymiary: 19.7 x 19.6 cm