Huggies Pieluchomajtki Pull-Ups Girl 2-4 lata (15-23 kg) 15 szt.

Specjalistyczne majteczki pomagające w nauce korzystania z nocnika. Nadruki znikają pod wpływem wilgoci, co pozwala na szybszą kontrolę potrzeb fizjologicznych. Dzięki temu, że chłoną znacznie mniej wilgoci niż tradycyjne pieluszki, dzieci szybciej zaczynają zauważać, ze warto skorzystać z nocnika....

14.99 zł

-17%

17.99 zł

Cena za szt. : 1zł

Dodaj do schowka

Opis

Te pomysłowo wykonane pieluchomajtki dla dziewczynek skutecznie pomagają dziecku w nauce korzystania z nocnika. Produkt został ozdobiony barwnymi nadrukami, których intensywna kolorystyka przykuwa wzrok dziecka i cieszy jego oko. Ozdoby te tracą swój piękny kolor pod wpływem wilgoci, a bajkowe nadruki zaczynają blednąć i zanikać. Tym sprytnym sposobem dziecko zaczyna częściej szukać okazji do skorzystania z nocnika, żeby załatwić swoje potrzeby fizjologiczne i nie stracić ładnych barw i wzorów na noszonych pieluchomajtkach.

Marka Huggies zaprojektowała pieluchomajtki Pull-Ups tak, żeby podświadomie, bez żadnego przymusu, zachęcać dziecko do skorzystania z nocnika. Dodatkowo sam produkt jest bardzo przyjemny w dotyku, cieniutki i zakłada się go wyjątkowo łatwo, jak zwykłe majteczki. Dlatego 2-4 letnie dziewczynki często same chcą założyć na siebie taki ładny „strój”, a potem szybko zaczynają się pilnować, żeby nie stracił uroku. Zanikanie kolorów jest również cenną wskazówką dla rodziców, którzy mogą obserwować kiedy należy podać dziecku nową sztukę pieluchomajtek na wymianę, bez konieczności częstego zerkania do jej wnętrza, żeby sprawdzić czy nie są przemoczone.

Dużą zaletą pieluchomajtek Huggies jest ich wyjątkowa elastyczność i rozciągliwość umożliwiająca dziecku atrakcyjną zabawę w czasie samodzielnego zakładania majteczek. Po bokach znajdują się dodatkowe wzmocnienia do łatwego dopinania i odczepiania zapięcia, co przydaje się wtedy, gdy dziecko chce samo zdjąć majteczki przy siadaniu na nocnik.

Sposób przygotowania i przechowywania

Używać zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać w suchym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

BTD Office Center, Al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Huggies Pieluchomajtki Pull-Ups Girl 2-4 lata (15-23 kg) 15 szt.

  • Producent: Huggies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5029053570815
  • EAN: 5029053570815
  • Wymiary: 22.7 x 17 cm