Huggies Pieluchy Mega 3 (5-9 kg) Elite Soft 80 szt.

Opatentowana warstwa chłonna pieluch Huggies to ich wyjątkowa cecha, ciesząca się ogromnym uznaniem wśród mam. Unikalna miękka warstwa Soft Absorb wchłania płynny stolec w kilka sekund. Miękkie poduszeczki tworzą delikatną barierę ochronną pomiędzy skórą dziecka a płynnym stolcem

79.99 zł

-20%

99.99 zł

Cena za szt. : 1zł

Dodaj do schowka

Opis

Zadbaj o delikatną skórę swojego maluszka, wybierając pieluszki Huggies Elite Soft. Huggies jest firmą specjalizującą się w produktach przeznaczonych dla dzieci. Ma w swojej ofercie szereg artykułów, dzięki czemu umożliwi wybór odpowiednich pieluszek nawet najbardziej wymagającym pociechom. Rozmiar 3 obejmuje dzieci z kategorii wagowej od 5 do 9 kg.

Specjalna, innowacyjna warstwa chłonna Soft Absorb pochłania wilgoć w maksymalnie szybkim czasie – nawet kilku sekund. Jest ona równomiernie rozkładana za pomocą kanałów chłonnych, co pozwala na efektywne wykorzystanie powierzchni absorbującej oraz przyczynia się do zachowania suchości i czystości (a co za tym idzie – zadowolonego dziecka!). Przekroczenie poziomu wilgotności jest sygnalizowane przez zmianę koloru specjalnego wskaźnika wilgotności. Niebieska barwa sugeruje konieczność jak najszybszej wymiany pieluszki.

Pieluszki Huggies Elite Soft cechują się wyjątkowo dopracowanym krojem, który dopasuje się do każdego dziecięcego brzuszka. Jest to możliwe dzięki miękkiemu, elastycznemu pasowi, dodatkowym wstawkom oraz delikatnym poduszeczkom. Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane – jest ON odpowiedni dla skóry skłonnej do podrażnień, co zostało zatwierdzone przez dermatologa. Oprócz tego zawiera dużą ilość mikroporów, które gwarantują sprawną cyrkulację powietrza, nie dopuszczając do przecieków.

Specjalnie dla ułatwienia pracy rodzicom, pieluchy Huggies Elite Soft są łatwe oraz szybkie w wymianie. Zużytą pieluszkę wystarczy rozerwać, zwinąć i zakleić rzepem.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia, w suchym miejscu. Do użytku zewnętrzengo.

Dane producenta/dystrybutora

Kimberly-Clark sp. z o.o., ul. Al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Huggies Pieluchy Mega 3 (5-9 kg) Elite Soft 80 szt.

  • Producent: Huggies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5029053545295
  • EAN: 5029053545295
  • Wymiary: 40.7 x 30.4 x 12 cm