Humana Suplement diety Benelife D3+DHA 15 ml

Suplement diety Badania potwierdzają, że wprowadzenie do diety niemowląt kwasów DHA w stężeniu zawartym w produkcie Humana Benelife D3 + DHA wskazuje na przyspieszony rozwój motoryczny niemowląt. Kwasy DHA należą do grupy kwasów tłuszczowych omega-3 i wykazują wyjątkowe właściwości zdrowotne. Nasz...

19.99

Cena za L : 1332.67zł

Dodaj do schowka

Opis

Suplement diety

Badania potwierdzają, że wprowadzenie do diety niemowląt kwasów DHA w stężeniu zawartym w produkcie Humana Benelife D3 + DHA wskazuje na przyspieszony rozwój motoryczny niemowląt. Kwasy DHA należą do grupy kwasów tłuszczowych omega-3 i wykazują wyjątkowe właściwości zdrowotne. Nasz organizm nie potrafi ich samodzielnie wytworzyć, a ich brak lub niedobór może niekorzystnie wpływać na jego pracę nawet w pierwszych dniach życia. Witamina D3 pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego a także wspomaga optymalną absorpcję wapnia i fosforu w organizmie. Suplementacja witaminą D jest rekomendowana wszystkim dzieciom, przez cały rok, od urodzenia do 10 roku życia.

Wskazania: Suplementacja witaminą D3 i DHA - od urodzenia.

Składniki: Trójglicerydy średniołańcuchowe (pochodzenie: kokos), DHA (Olej z Schizochytrium sp.), witamina D3 (cholekalcyferol).

Wartość odżywcza w jednej porcji - 0,5 ml:
Wartość energetyczna - 17kJ/4 kcal
Tłuszcze - 0,45 g, w tym:
- nasycone - 0,42 g
Węglowodany - 0, w tym:
- cukry - 0 g
Białko - 0 g
Sól - 0 g
Witamina D3 - 10 mcg - 143% Referencyjnej Wartości Spożycia

Przygotowanie: W opakowaniu znajduje się buteleczka z produktem o pojemności 15ml i precyzyjna pipeta dozująca. Stosować zgodnie z dołączoną ulotką - chyba, że lekarz zalecił inaczej. Zaleca się podanie produktu bezpośrednio do ust przy użyciu dołączonej pipety dozującej. Po użyciu zakręcić butelkę korkiem z pipetą - przechowywać w lodówce. Maksymalna dzienna dawka to 1,25 ml.

Ważne informacje: Nie przekraczaj zalecanej porcji dziennej. Preparat przechowuj w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Pojemność: 15 ml.

Dane producenta: Humana Poland sp. z o.o., ul. Grzybowska 43,, 00-855 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Humana Suplement diety Benelife D3+DHA 15 ml

  • Producent: Humana
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4031244785480
  • EAN: 4031244785480
  • Wymiary: 9.2 x 5.8 x 3 cm

Inni Klienci kupili również