HUNGRY HAIR_Hydroboost Shampoo nawilżający szampon do włosów Baobab & Matcha 300 ml

  • Hungry Hair
  • 5907653810145
  • 4 dni
Jesteś tym co jesz, a Twoje włosy tym czym je "karmisz". "Nakarm" swoje spragnione włosy najlepszymi, zdrowymi i naturalnymi składnikami zawartymi w linii Hungry hair. Produkty bazują na superfoodsach, czyli składnikach odżywczych pochodzenia naturalnego, są bogate w antyoksydanty, zawierają...

13.70 zł

Cena za L : 45.67zł

Dodaj do schowka

Opis

Jesteś tym co jesz, a Twoje włosy tym czym je "karmisz". "Nakarm" swoje spragnione włosy najlepszymi, zdrowymi i naturalnymi składnikami zawartymi w linii Hungry hair.
Produkty bazują na superfoodsach, czyli składnikach odżywczych pochodzenia naturalnego, są bogate w antyoksydanty, zawierają substancje energetyzujące, odświeżające i tonizujące, a więc samo dobro dla Twoich włosów.

Hungry Hair Hydroboost Shampoo to nawilżający szampon do włosów pozbawionych energii, suchych i wymagający natychmiastowej poprawy kondycji oparty na innowacyjnej, formule, która delikatnie, ale dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Zawarte w szamponie składniki zaliczane do Superfoods takie jak: ekstrakt z liści BAOBABU wspomaga nawilżenie, MACA wygładza poprzez zwiększenie syntezy kolagenu, a olejek JOJOBA idealnie regeneruje mikrouszkodzenia włosów sprawiając, że pozostają miłe w dotyku. Szampon ten idealnie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, sprawiając, że włosy pozostają lekkie, puszyste i dokładnie oczyszczone.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - HUNGRY HAIR_Hydroboost Shampoo nawilżający szampon do włosów Baobab & Matcha 300 ml

  • Producent: Hungry Hair
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907653810145
  • EAN: 5907653810145