CD Hymny grup przedszkolnych

  • 9788365915016
  • 3 dni
Hymny grup przedszkolnych to bogaty zbiór piosenek na różne okazje, obchodzone w przedszkolu. Każda z nich może stać się hymnem konkretnej grupy. Przydadzą się podczas festynów i organizowanych na terenie przedszkola imprez. Świetnie sprawdzą się także w codziennej pracy dydaktycznej z...

25.23 zł

-13%

29.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Hymny grup przedszkolnych to bogaty zbiór piosenek na różne okazje, obchodzone w przedszkolu. Każda z nich może stać się hymnem konkretnej grupy. Przydadzą się podczas festynów i organizowanych na terenie przedszkola imprez. Świetnie sprawdzą się także w codziennej pracy dydaktycznej z dziećmi.
Teksty autorstwa znanej poetki Ewy Stadtmller oraz ciekawe aranżacje to gwarancja, że piosenki łatwo wpadną w ucho przedszkolakom i na długo pozostaną w dziecięcych sercach.
Wśród propozycji zamieszczonych na płycie znalazły się m.in. piosenka o maluszkach, jak również o starszakach i średniakach, a także utwór o dzielnym przedszkolaczku i kompozycja nadająca się na uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci odchodzące do szkoły.
Tygryski? Misie? Aniołki? Odkrywcy? Żabki? A jaką nazwę nosi (lub od dziś zacznie nosić) grupa Twoich przedszkolaków?

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - CD Hymny grup przedszkolnych