Idę do przedszkola. Kształty

Seria dwujęzycznych książeczek kartonowych dla dzieci idealna do nauki języka angielskiego zarówno w szkole jak i w domu. Barwne ilustracje i ciekawa treść sprawią, że maluch bardzo szybko nauczy się nowych słówek i będzie z nich sprawnie korzystał. Raz, dwa, trzy, po angielsku mówisz Ty!
7,38 * 10,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,40 zł

Opis

Seria dwujęzycznych książeczek kartonowych dla dzieci idealna do nauki języka angielskiego zarówno w szkole jak i w domu. Barwne ilustracje i ciekawa treść sprawią, że maluch bardzo szybko nauczy się nowych słówek i będzie z nich sprawnie korzystał.

Raz, dwa, trzy, po angielsku mówisz Ty!

Ewelina Grzankowska jest autorem książki "Idę do przedszkola. Kształty".

Jeśli pragniesz, by Twój przedszkolak od najmłodszych lat rozpoczął naukę języka obcego, sięgnij po książeczkę pt."Idę do przedszkola. Kształty". Publikacja w łatwy i radosny sposób zwiększa liczbę znanych obcych słówek. Zapewnij swojemu dziecku solidne podstawy do osiągnięcia sukcesu w przyszłości.

To doskonała opcja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. "Idę do przedszkola. Kształty" wprowadzi go w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

 

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Idę do przedszkola. Kształty" opublikowało Wydawnictwo Arystoteles. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz także inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.

Szczegóły - Idę do przedszkola. Kształty

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>