Ideal Farba do tkanin Niebieski Jeans All in one 350 g

Gama gotowych do użycia barwników w proszku do wszystkich rodzajów tkanin. Dzięki saszetce ALL IN ONE (barwnik + utrwalacz + sól) wystarczy jedna czynność, aby uzyskać gwarantowany, jednolity kolor w temperaturze już od 30C. Zobacz jak łatwe w użyciu są farby IDEAL. .embed-container { position:...
24,99
Cena za kg : 71.4zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,95 zł

Opis

Gama gotowych do użycia barwników w proszku do wszystkich rodzajów tkanin. Dzięki saszetce ALL IN ONE (barwnik + utrwalacz + sól) wystarczy jedna czynność, aby uzyskać gwarantowany, jednolity kolor w temperaturze już od 30C.


Zobacz jak łatwe w użyciu są farby IDEAL.


Przedłuż życie swoim ulubionym ubraniom dzięki farbom IDEAL


Odmień wnętrze dzięki nowym dekoracjom! Z farbami IDEAL to możliwe!

Szczegóły - Ideal Farba do tkanin Niebieski Jeans All in one 350 g

  • Producent: Ideal
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3045206158251
  • EAN: 3045206158251
  • Wymiary: 14 x 11 x 6 cm

Składniki - Ideal Farba do tkanin Niebieski Jeans All in one 350 g

Trisodium phosphate, metasilicate disodium.

Sposób przygotowania i przechowywania

1) Odetnij wierzchołek saszetki i ustaw ją w bębnie, nie opróżniając zawartości. 2) Połóż suchą tkaninę obok saszetki, nie przewracając jej. 3) Włącz normalny cykl dla bawełny w temp. 30C * (min. 1 godz.) lub 40C, aby uzyskać bardziej intensywne zabarwienie. Po zakończeniu cyklu wyjmij saszetkę i ponownie uruchom ten sam cykl, dodając porcję detergentu. Przeczytaj szczegółowy sposób użycia opisany wewnątrz pudełka. Bez zagrożenia dla pralki i kolejnych partii prania. *Bez prania wstępnego. Nie stosować cyklu szybkiego, do tkanin delikatnych lub syntetycznych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. Unikać wdychania pyłu rozpylonej cieczy. Stosować rękawice ochronne i ochronę oczu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>