Impulse 3. Zeszyt ćwiczeń z kodem do wersji cyfrowej + On-the-go Practice w Student's App. Poziom B1+

Impulse to seria podręczników, którą wyróżnia jej nowoczesność – zarówno pod kątem podejścia metodycznego, jak i dostosowania do potrzeb, zainteresowań i świata nastolatków z pokolenia iGen. Seria Impulse wspiera zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanych językowo uczniów, pozwalając...
66,99 * 75,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 63,64 zł

Opis

Impulse to seria podręczników, którą wyróżnia jej nowoczesność – zarówno pod kątem podejścia metodycznego, jak i dostosowania do potrzeb, zainteresowań i świata nastolatków z pokolenia iGen.

Seria Impulse wspiera zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanych językowo uczniów, pozwalając nauczycielowi krok po kroku przygotować ich do nowej, trudniejszej matury. Podręczniki w pełni realizują założenia podstawy programowej z 2018 roku oraz rozwijają znajomość wszystkich typów zadań maturalnych z nowego Informatora opublikowanego w marcu 2021. Liczba zadań egzaminacyjnych rośnie z każdym poziomem serii, a wyjątkowe Kompendium maturalne dostępne w Zeszycie ćwiczeń wspiera doskonalenie znajomości środków językowych oraz rozwija umiejętność pisania i mówienia pod kątem egzaminu dojrzałości.

Podręczniki Impulse wszechstronnie rozwijają kluczowe kompetencje językowe oraz umiejętności pozajęzykowe uczniów. Przemyślany dobór zdjęć opatrzonych komentarzami na wzór mediów społecznościowych pozwala zachęcić nastolatków do podejmowania prób komunikacji i wyrażania własnego zdania. Ponadto to właśnie poprzez wykorzystanie nieoczywistych materiałów wizualnych podręczniki rozwijają umiejętność wyciągania wniosków oraz doskonalą sprawność interpretowania informacji przedstawionych w formie niewerbalnej, czyli tzw. visual literacy, ważny element myślenia krytycznego.

Dodatkowo dostępne materiały wideo pomagają uczniom utrwalić wiedzę językową – nagrania można łatwo odtworzyć na smartfonie dzięki kodom QR w Zeszycie ćwiczeń.

Warto wiedzieć:

  • Do Książki ucznia dołączony jest kod do cyfrowej wersji podręcznika i zadań On-the-go Practice w aplikacji Student’s App oraz do Student’s Resource Centre.
  • Do Zeszytu ćwiczeń dołączony jest kod do jego cyfrowej wersji i zadań On-the-go Practice w aplikacji Student’s App.
  • Do Książki nauczyciela dołączony jest kod do Teacher’s App, Generatora testów oraz Teacher’s Resource Centre.

FAQ

Sekcja często zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Impulse 3. Zeszyt ćwiczeń z kodem do wersji cyfrowej + On-the-go Practice w Student's App. Poziom B1+"?
Patricia Reilly, Emma Heyderman, Rod Fricker to autorzy tego tytułu.
Są autorami paru podręczników, ale są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Impulse 3. Zeszyt ćwiczeń z kodem do wersji cyfrowej + On-the-go Practice w Student's App. Poziom B1+"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej Impulse.
Podobnie jak pozostałe składniki z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas LO 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.W którym roku został wydany "Impulse 3. Zeszyt ćwiczeń z kodem do wersji cyfrowej + On-the-go Practice w Student's App. Poziom B1+"?
Rokiem publikacji tej książki jest 2022. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą mieć pewność, że korzystają z najnowszych podręczników.


Czy ten podręcznik umożliwia dostęp do dodatkowych zasobów w internecie?
Tak! Dostęp do tych zasobów jest zapewniony przez wydawcę. Rosnąca liczba podręczników zawiera możliwość korzystania z dodatkowych materiałów online, takich jak testy, flmy, czy interaktywne ćwiczenia.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Impulse 3. Zeszyt ćwiczeń z kodem do wersji cyfrowej + On-the-go Practice w Student's App. Poziom B1+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również