Impulse 4. Książka ucznia + wersja cyfrowa + On-the-go Practice w Student's App. Poziom B2

Impulse to seria podręczników, którą wyróżnia jej nowoczesność – zarówno pod kątem podejścia metodycznego, jak i dostosowania do potrzeb, zainteresowań i świata nastolatków z pokolenia iGen. Seria Impulse wspiera zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanych językowo uczniów, pozwalając...
93,98 * 112,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 93,98 zł

Opis

Impulse to seria podręczników, którą wyróżnia jej nowoczesność – zarówno pod kątem podejścia metodycznego, jak i dostosowania do potrzeb, zainteresowań i świata nastolatków z pokolenia iGen.

Seria Impulse wspiera zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanych językowo uczniów, pozwalając nauczycielowi krok po kroku przygotować ich do nowej, trudniejszej matury. Podręczniki w pełni realizują założenia podstawy programowej z 2018 roku oraz rozwijają znajomość wszystkich typów zadań maturalnych z nowego Informatora opublikowanego w marcu 2021. Liczba zadań egzaminacyjnych rośnie z każdym poziomem serii, a wyjątkowe Kompendium maturalne dostępne w Zeszycie ćwiczeń wspiera doskonalenie znajomości środków językowych oraz rozwija umiejętność pisania i mówienia pod kątem egzaminu dojrzałości.

Podręczniki Impulse wszechstronnie rozwijają kluczowe kompetencje językowe oraz umiejętności pozajęzykowe uczniów. Przemyślany dobór zdjęć opatrzonych komentarzami na wzór mediów społecznościowych pozwala zachęcić nastolatków do podejmowania prób komunikacji i wyrażania własnego zdania. Ponadto to właśnie poprzez wykorzystanie nieoczywistych materiałów wizualnych podręczniki rozwijają umiejętność wyciągania wniosków oraz doskonalą sprawność interpretowania informacji przedstawionych w formie niewerbalnej, czyli tzw. visual literacy, ważny element myślenia krytycznego.

Dodatkowo dostępne materiały wideo pomagają uczniom utrwalić wiedzę językową – nagrania można łatwo odtworzyć na smartfonie dzięki kodom QR w Zeszycie ćwiczeń.

Warto wiedzieć:

 • Do Książki ucznia dołączony jest kod do cyfrowej wersji podręcznika i zadań On-the-go Practice w aplikacji Student’s App oraz do Student’s Resource Centre.
 • Do Zeszytu ćwiczeń dołączony jest kod do jego cyfrowej wersji i zadań On-the-go Practice w aplikacji Student’s App.
 • Do Książki nauczyciela dołączony jest kod do Teacher’s App, Generatora testów oraz Teacher’s Resource Centre.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Impulse 4. Książka ucznia + wersja cyfrowa + On-the-go Practice w Student's App. Poziom B2"?
Eoin Higgins, Karolina Kotorowicz-Jasińska to autorzy tej książki.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki jest numer zatwierdzenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika?
1129/4/2022 to nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego. Posiadanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Impulse 4. Książka ucznia + wersja cyfrowa + On-the-go Practice w Student's App. Poziom B2" został przygotowany zgodnie z obowiązującymi w dniu wydania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik został opisany numerem dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany w kwestii zgodności z ramą programową.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Do której serii podręczników należy "Impulse 4. Książka ucznia + wersja cyfrowa + On-the-go Practice w Student's App. Poziom B2"?
Tytuł ten jest częścią serii "Impulse".
Wzorem pozostałych tytułów z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją zapakować do szkolnej torby.


Kiedy wydano tę publikację?
Ta pozycja została opublikowana w 2022 roku. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni czuć, że czerpią wiedzę z najnowszych podręczników.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Impulse 4. Książka ucznia + wersja cyfrowa + On-the-go Practice w Student's App. Poziom B2

 • MEN: 1129/4/2022
 • Wydawnictwo Macmillan
 • Seria Impulse
 • Rok wydania: 2022
 • Oprawa: Miękka
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381526609
 • Język: polski, angielski
 • ISBN: 9788381526609

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>