Informatyka dla ciebie Gimnazjum kl. 1-3 ćwiczenia cz. 2

Zeszyty ćwiczeń umożliwiają nauczycielom racjonalne gospodarowanie czasem oraz zadawanie prac domowych nawet uczniom nie posiadającym domowego komputera. Zeszyty ćwiczeń skorelowane są z podręcznikiem i płytami CD-ROM. Zachowano układ rozdziałów podręcznika. W zeszytach ćwiczeń znajdują się zadania...
17,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,65 zł

Opis

Zeszyty ćwiczeń umożliwiają nauczycielom racjonalne gospodarowanie czasem oraz zadawanie prac domowych nawet uczniom nie posiadającym domowego komputera. Zeszyty ćwiczeń skorelowane są z podręcznikiem i płytami CD-ROM. Zachowano układ rozdziałów podręcznika.

W zeszytach ćwiczeń znajdują się zadania o różnym stopniu trudności, ćwiczenia praktyczne, związane z życiem codziennym, zawierające treści międzyprzedmiotowe. Oprócz tego w zeszytach ćwiczeń znajdują się przykłady rozwiązań pokazane krok po kroku za pomocą licznych zrzutów ekranowych i wskazówek. Wyróżniono ćwiczenia trudniejsze, które mogą być wykorzystane jako dodatkowe lub przeznaczone dla szczególnie zainteresowanych.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Informatyka dla ciebie Gimnazjum kl. 1-3 ćwiczenia cz. 2"?
Dyrek Andrzej, Kowalski Piotr, Ropolewski Jacek są autorami tego tytułu.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Informatyka dla ciebie Gimnazjum kl. 1-3 ćwiczenia cz. 2" wydało Wydawnictwo NOWA ERA.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się na stronie opisywanego produktu.


Do jakiej serii podręczników należy "Informatyka dla ciebie Gimnazjum kl. 1-3 ćwiczenia cz. 2"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "Informatyka Dla Ciebie".
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Informatyka dla ciebie Gimnazjum kl. 1-3 ćwiczenia cz. 2 to książka złożona z 128 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawarto w niej znaczące, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu edukacji jest potrzebny ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas Gimnazjum 1-3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do zgłębiania wiedzy, z którego przedmiotu ta książka jest przydatna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu działowi nauki, którym jest informatyka.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Informatyka dla ciebie Gimnazjum kl. 1-3 ćwiczenia cz. 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>